1. «Поступ» підтримує санкції проти Віктора Медведчука, бо вважає його агентом ворога в Україні.

2. Ці Санкції не є боротьбою проти олігархії, а є боротьбою проти політичного опонента.

3. Для боротьби з олігархією треба ліквідувати олігархічну формулу: «гроші → вибори → прихід до влади → повернення грошей з прибутком». Тобто, ліквідувати демократію, як форму управління, а не як цінності.

ЦИКЛ СТАТЕЙ НА ТЕМУ «ЩО НАСПРАВДІ СТРИМУЄ ЛЮДИНУ ВІД ВСТУПУ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПОСТУП?»

Сумнів № 8: «Розуміння того, що для України робити все-таки щось потрібно. Але має бути хоч якась винагорода за такі дії. Проте в "Поступі" такої винагороди не видно».

Отримали питання від одного з наших підписників: «Я не високо оцінюю діяльність Держпродспоживслужби. На цей запит вона дала правильну відповідь. (Мова йде про те, що Держпродспоживслужба відмовилась відповідати, що таке демократія, але за гасло «Демократію Геть!» оштрафувало «Поступ» на 69 тис. грн. - редакція).

Людину, яка не цікавиться політикою, древні греки називали «ідіот», що в перекладі означає «приватна особа». А як ще можна назвати людину, яка не цікавиться політикою, аполітичну людину? Організація «ПОСТУП» називає таку особу «соціальній дрон». Який смисл ми вкладаємо в таке визначення? Яких людей ми відносимо до «соціальних дронів»? Чим вони шкодять країні, державі, суспільству? Чи навпаки, приносять користь? До «соціальних дронів» ми відносимо людей, які не приймають участі в політичних, соціальних, державотворчих процесах в країні. Ні, це не люмпен, не маргінали.

Сьогодні дуже багато громадян, не особливо задумуючись, вам із впевненістю скажуть, що розподіл влади на три незалежні гілки (судову, законодавчу і виконавчу) – це правильно! Так і має бути! В якості аргументів зазвичай наводять такі основні два. Перший – щоб не було узурпації влади. Другий – для того, щоб забезпечити баланс політич-них сил, що сприяє стабільності держави.

Причина: «Побоювання, що асоціювання особи із організацією зараз або в майбутньому може негативно відобразитись на власному іміджеві».

Вкрадена демократія

Запозичений з грецької мови термін «демократія» етимологічно означає «народне управління». Словами 16-го президента США Авраама Лінкольна, демократія — врядування «іменем народу, силами народу і для народу».

Продаж землі – це шлях до українських фавел

Як пов’язаний ринок землі з можливою появою бідних районів навколо Києва, типу «фавел», як в Бразилії? Давайте чесно визнаєм, останнім ресурсом нашої країни залишилась земля. Ми всі багато разів чули про те, що вона в нас родюча, її багато, а враховуючи географічне розташування нашої території, цінність її дуже велика. Нинішній уряд під впливом іноземних кураторів прямує до втрати цього цінного ресурсу, позбавивши українців можливості володіти нею. І це не теоретичний сценарій, а реалії.

Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»

«Живем в чудовій країні і в непростий час із незвичайно-надзвичайними і насиченими подіями. Спілкування, думки, роздуми, постійний контент/коннект/контакт,  і тотальне бажання на вустах більшості про «жити сьогоднішнім днем за євростандартом», якого немає в Україні. А ще гірше, та ж таки більшість впевнена, що ніколи на цій землі не буде «dolce vita”’ (італ.- «солодке життя»), бо добре десь там в Європі, тільки не в себе, не в своїй державі. І олігархія, тут як тут, тільки і підтакує «що все погано, безлад навкруги і буде все тільки гірше». І робити нічого не треба. Навіщо? Достатньо скаржитись, бідкатись, плакатись, а ще такий псевдо-бонус «1 раз в 5 років прийти на дільницю», і все очікуй – вже мчить 30 років назустріч «довгоочікуваний халявний паровоз з пряниками».