Сьогодення диктує нам необхідність в постійному розвитку. І такий підвищений попит на знання задовольняють різні бізнес школи, які дають нам можливість розвиватись в будь-якому напрямку в залежності під поставленої мети.

Наша мета – побудувати Велику Україну. Тобто сильну країну, яка стане лідером слов’янського світу. Необхідною передумовою для цього є зміна системи влади. А саме, прибрати олігархічну демократичну модель (гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком) і замінити її на систему громадянської республіки (систему делегування). Для того, щоб все це зробити, необхідно мати не тільки план дій і проект нової системи влади. Необхідно мати дещо ще. Без чого успіх неможливий.

За весь час незалежності України не було жодного випадку, щоб для когось була необхідна недоторканість саме задля захисту від політичних переслідувань, які пов'язані не з бізнесом, а з розбудовою країни.

Звертаємось до Уряду пана О. Гончарука. Пропонуємо наше бачення щодо проведення термінових першочергових реформ.

Основні принципи економічної реформи

Головною метою ГО «Поступ» є перетворення України на Велику Україну. Економічна запорука такого перетворення викладена в Доктрині Громадської Республіки. Отже, дозволю собі на початку привести цитату з п'ятого розділу Доктрини, що стосується реформи економіки:

Смерть громадян України — це завжди трагедія. Те, що Україна втратила 48 своїх громадян, є дуже страшним фактом. Ці події явно були кимось зрежисовані і детально готувались, а також ця подія сталася завдяки сильній пропаганді Росії та слабкій протидії сепаратизму України, і з цим треба щось робити новій владі України.

Головною метою громадянської організації «Поступ» є побудова «ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ» і тому ми готові підтримати будь-яку владу, що йде таким шляхом. Аналізуючи досвід успішних країн, ми взяли головне і сформували в Доктрині «Громадянська Республіка» план першочергових реформ, який і рекомендуємо новій владі для втілення.

Ми проти поділу влади!

Уявіть собі, що одна нога йде прямо, інша назад, а тіло вліво. Уявили? Правда, смішно? То чому ж ми досі живемо з цією ідіотською демократичною системою, що ратує за розподіл влади?

Чи потрібно працювати усім поступівцям у напрямку по залученню зовнішніх кадрів до організації «Поступ» на професійній основі? Чи може кожен працювати в цьому напрямку або це доля тільки «асів»?

Під кого має лягти Україна? Зрозуміло, що не під кого! Україна має бути самостійною і потужною державою. Так, має. Але такою не є. І поки вона такою не стане, то буде завжди боротьба серед інших країн, хто буде впливати на політику України. Хто буде хотіти контролювати наш уряд і вказувати, що йому необхідно робити. Так відбувається із усіма слабкими країнами. Так відбувається зараз і з Україною.