Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»

Відомий вислів «Хочеш жити в мирі - готуйся до війни» був, є та буде актуальним, але за 30 років незалежної України ні одна влада не спромоглася втілити цю мудрість в життя. Чому? Давайте розберемось. Ніхто не буде сперечатись, що сильна армія - це запорука незалежності держави. Останні події в світі, пов’язані з військовими конфліктами, це яскраво продемонстрували.

Для перемоги зла достатньо лише, щоб хороші люди нічого не робили. Цей вислів британського політичного діяча Едмунда Берка і сьогодні актуальний, як ніколи. Дуже багато інтересантів зацікавлені в тому, аби ми лишалися пасивними. Не цікавилися політикою, не проявляли себе, як активні громадяни своєї держави.

Наша громадянська організація «Поступ» вже досить давно йде курсом зміни системи управління Україною. Ми будуємо Громадянську республіку - державу в інтересах більшості громадян, а не олігархії. Нам доводиться знайомитися і спілкуватися з великою кількістю різних людей. І ось, в процесі цієї роботи, все чіткіше з’ясовується, що люди практично не розуміють різниці між політичною, громадською і громадянською діяльністю. У чому між ними різниця?

Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА».

Перед тим, як долучитися до якоїсь організації/ групи/команди, кожна нормальна людина може мати побоювання, що долучившись до рядів, виявить її не такою, як вбачалося, але вийти з організації буде виглядати несерйозним кроком. Така ситуація і справді може виникнути. Але це маловірогідно. Перед прийняттям рішення про приєднання до тої чи іншої структури, кожна нормальна людина розбирається з її ідеологічними засадами, з принципами та результатами роботи, спілкується з активом на зустрічах... Іншими словами вивчає питання, а лише потім вирішує долучатися чи не долучатися.

Хто тільки (тільки не лінивий... ну а я не лінивий) не висловився з приводу виборів, що минулися. Проте, скільки людей, стільки думок.

Ось за цей бігборд, який був розміщений влітку 2020 року, Держпродспоживслужба "намалювала" громадянській організації «Поступ» штраф в розмірі 69 000 грн.

Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА».

Ми живемо за законами, які заперечують нашу генетичну пам’ять. Відсутність селекції погрозою опустило кожного з нас. Чоловіки стали боятися того, чого раніше не боялися жінки і діти.