Сьогодні мені довелося прочитати нову «локшину» для вух довірливих співвітчизників. Виявляється, що до корупції нам потрібно викликати огиду, як до привселюдного справляння малої та великої нужди в публічних місцях. Мовляв, потрібно цьому вчити з дитинства, адже ви не справляєте нужду під дверима сусіда через невідворотність покарання чи суворість санкції? Просто це неприйнятно.

«Позаполітиків» не цікавить відповідь на запитання «Куди рухається Україна і ми разом із нею як народ?». Хоча у моментах, які стосуються кар’єрного росту, особистого життя, шлюбу, виховання дітей, проведення дозвілля, вивчення іноземної мови — відповідь хочуть мати негайну і конкретну. А те, що буде з Україною у майбутньому — їм до лампочки. Через нерозуміння стратегічності цього питання, стратеги їх тільки дратують. Найбільше, на що вони спроможні — очолювати «диванні війська». 

До недавнего времени пропаганда организации «Поступ» была сконцентрирована на продвижении двух «якорей»: «За Гражданскую республику!» и «Против демократии!». Эти два лозунга появились еще до создания Доктрины «Гражданская республика» и были отражением трех поступовских гражданских постулатов. В результате разработки и создания Доктрины возникла необходимость пропаганды большего количества «якорей», которые должны пояснять суть, направление и цель всего движения «Поступа».

Чим запам’ятався 2017 рік в Україні? Моя однозначна думка — це тривале збереження умовної політичної стабільності попри очевидне протистояння між Блоком Петра Порошенка й Народним фронтом. Адже при цьому їм вистачило розуму, аби, зберігши цю політичну конструкцію, ухвалювати вкрай важливі політичні рішення.

ІДІОТ - Давньогрецький термін — людина, яка живе у відриві від суспільного життя власної країни

Нещодавно мені довелось зустрічатися із однієї людиною. Я їй пояснював що таке Громадянська республіка. Пояснював канонічно. Тобто в дусі нашої Доктрини "Громадянська республіка" мовою політологів. Людина виявилась досить розумною, перебила мене і сама дала таке своє пояснення.

Наводимо приклад одного діалога з новою для нас людиною, щодо ознайомлення її із ГО «Поступ» та курсом на Громадянську республіку.

Громадянська форма правління має безперечні переваги над демократичною. В Громадянській республіці джерелом влади є не народ, як номінальний фактор, а особисто кожний громадянин держави. Громадянин — це той, хто бере участь в управлінні державою.

Відповіді на деякі запитання та критичні зауваження щодо Доктрини «Громадянська республіка».

Майже кожна уважна людина помічала за собою звичку обурюватись, але терпіти несправедливість відносно себе або оточення. У решти така звичка теж є, просто вони її не помічають. Ну і здавалося б все нормально, якщо обурюються всі і терплять теж всі. А різниця в тому, що цей процес безкінечного обурення та терпіння згодом розділяє людей на два табори. Перші вчяться ігнорувати несправедливість і не псувати собі зайвий раз нерви, а другі, надихнувшись власним гнівом, намагаються виправити ситуацію. Звісно ми будемо говорити тільки про других.