Смерть громадян України — це завжди трагедія. Те, що Україна втратила 48 своїх громадян, є дуже страшним фактом. Ці події явно були кимось зрежисовані і детально готувались, а також ця подія сталася завдяки сильній пропаганді Росії та слабкій протидії сепаратизму України, і з цим треба щось робити новій владі України.

Головною метою громадянської організації «Поступ» є побудова «ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ» і тому ми готові підтримати будь-яку владу, що йде таким шляхом. Аналізуючи досвід успішних країн, ми взяли головне і сформували в Доктрині «Громадянська Республіка» план першочергових реформ, який і рекомендуємо новій владі для втілення.

Чи може закон про мову призвести до громадянської війни?

Може. І це має відбутись, якщо громадяни не зрозуміють ряду речей.

В Україні прийнято Закон про мову (Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»). Багато хто про це вже знає. Але не дуже багато таких, хто з цим питанням розбирався.

Попри всі декларовані в статутах цілі організації, існує одна, для всіх організацій спільна, яку ніхто не декларує на загал. Ця ціль – збільшення чисельності організації.

Сім’я міцна – горе плаче! Цей вислів містить у собі мудру незаперечну істину. Проте, не один український пуцвірінок мріє поїхати з України й приїздити час від часу лише на мамині смаколики й добреники.

1. На момент виходу даної позиції маємо факт про те, що Баришівський районний суд звільнив з посади заступника голови НБУ.

2. Баришівський районний суд не взяв на себе політичну відповідальність за своє рішення, а саме, як працювати НБУ без заступника.

3. Неприпустимим є ситуація, коли районний державний орган впливає на роботу органу загальнодержавного масштабу.

Сьогодення характеризує наше суспільство зниженням основних чеснот, таких як милосердя, правдивість, терпимість, аскетизм. Людина більше не цінується за благородство і добрі справи. Її значимість почали вимірювати багатством. Бізнесмени, чиновники, прості люди і, навіть, духовенство втягнуті у гонку за багатством і матеріальними цінностями. У комерційних справах воцарився обман. Невміння підкупити державного службовця, податкового інспектора або суддю рівносильно невмінню вести бізнес.

Найбільшу частку в українській об’єднаній енергетичній системі традиційно посідає атомна енергетика. Згідно з прогнозом Міненерго на 2019 рік, зі 158,7 мільярда КВт-годин, що будуть вироблені протягом 2019 року, 83,3 мільярда КВт-годин вироблять атомні електростанції.

Поліцію сколихнули чергові скандали. Чому наші правоохоронні органи раз за разом дискредитують себе, незважаючи на всі спроби реформування?

Схожа проблема є в постколоніальних країнах. Коли держава здобуває незалежність, на її чолі формується система з корумпованих чиновників, олігархів та криміналітету, який контролює основні фінансові потоки та працює виключно у власних інтересах, а силові органи використовує для захисту себе, а не прав громадян.

У політиці, як і на війні, ти не можеш стояти осторонь. Не зважаючи на твої бажання, ти все одно є учасником процесу. Але залежно від твоєї позиції ти можеш бути жертвою, ворогом або другом. Політика, як і війна, потребує ресурсу. І в кого його більше, хто зі сторін краще використовує наявний ресурс, той і виграє битву.

Для тих, хто ставить за мету виключно дістатися владного кориту, основний ресурс – це гроші. Вони потрібні для того, щоб через засоби масової інформації вплинути на ЛЮМПЕН і отримати їхню підтримку. Їм обіцяють золоті гори, рай на землі  та вирішення всіх проблем, як тільки певна партія чи сила прийде до влади. Люмпен – це завжди ЖЕРТВА! Бо вони не хочуть, а здебільшого й не можуть збагнути, як це працює, відрізнити біле від чорного.