Моя думка ґрунтується на моїй профільній вищій освіті та багаторічній роботі з теплогенеруючими компаніями. Кожному споживачу теплової енергії хочеться мати власний лічильник тепла, аби була можливість регулювати кількість його споживання та платити виключно за те, що ви спожили насправді, а не якісь там міфічні розрахункові цифри. І це правильне бажання, бо так має бути в ідеалі.

«Яким чином будуть формуватися поняття справедливості громадянами (у людей бувають різні поняття про справедливість)? Буде якась комісія зі справедливості»? Відповідаємо.

ХТО ТАКИЙ ОЛІГАРХ

Декілька днів назад я був учасником дуже цікавої дискусії про олігархів. Було багато різних тез та думок на цю тему. Але впродовж плідної розмови я дійшов висновку, що багато хто не розуміє сучасне тлумачення про олігархів та олігархії, тому я вирішив підвести невеличкий підсумок та висловити правильну думку щодо цього. Враховуючи те, що засоби масової інформації  постійно розповідають нам, ніби влада веде активну боротьбу з олігархами, ми розуміємо, що це є звичайнісінький розподіл фінансових потоків та сфер економічного й політичного впливу.

Окружний адміністративний суд міста Києва вчергове показав, що недовіра людей до суду є абсолютно справедливою. В цьому рішенні, у справі, де «Поступ» судиться за скасування штрафу Держпордспоживслужби, суд виніс абсолютно абсурдне рішення.

Одним із наших найважливіших завдань є зростання чисельності організації. Ми - ідеологічна організація, тому варто наголосити, що нам не потрібні випадкові люди, які, не розібравшись, написали заяву про вступ. Так, з одного боку, можемо казати, що це перемога, адже людина сама знайшла нас і хоче приєднатись. Але чи розібралась вона з ідеологією, чи зрозуміла та сприйняла її?

ЧИ СПОРТ ПОЗА ПОЛІТИКОЮ?

На тлі нещодавніх скандалів з деякими українськими олімпійцями, що діями чи словами проголошували сумнівну тезу «спорт поза політикою», хотілося б розібратися, чи дійсно це так. Давайте, для якісного розбору ситуації, звернемо увагу на кілька фактів. 

Для кожної політичної сили абсолютно природнім є розширення своїх рядів. Якщо ж політична сила цим не займається, то до політики вона має таке ж відношення, як морська свинка до моря. Якщо політична сила є олігархічною, то вона купує багато реклами, бере на зарплату лідерів думок, і таким чином здобуває прихильників. Зазвичай, такі прихильники складаються або з тих, хто повірив популістичним гаслам публічних спікерів, або з ділків, які йдуть до грошовитої сили, щоб щось «урвати». 

Про боротьбу Зеленського із олігархами

На одному з нещодавніх своїх виступів перед журналістами (Прес-конференція Президента України Володимира Зеленського «Президент 2.0» 20.05.2021р.) Президент сказав наступне про олігархію, про "закон з олігархії"...

Відповідь. Віче, яке було в Київській Русі, як колективний орган управління, на даний час працює майже в усіх республіках у вигляді парламентів, сеймів, рад, зборів тощо.

Громадянська організація «Поступ» має на меті побудову Великої України і для цього формує потужну ідеологічну організацію. Ми щодня за допомогою соціальних мереж ведем роботу по пошуку однодумців і тих, кому доля України не байдужа. Іноді відбуваються цікаві діалоги, які ми потім друкуємо в газеті. Нижче наводимо один з таких діалогів, що відбувся в Instagram, коли був помічений цікавий пост. Діалог наведено таким як є, без правок.