Україна отримала з початку війни від партнерів $17,5 млрд допомоги. Про це нещодавно на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Україна продовжує бути на штучному економічному диханні Заходу. Чим далі так буде відбуватись, тим у більшу залежність будемо потрапляти.

Вже давно ні для кого не секрет, що російськими ЗМІ мусується слух про те, що Україна торгує зброєю, яку нам постачає Захід для ведення війни. Нещодавно, 7 липня, було опубліковано, що український уряд через якогось анонімного воєнного дилера продав Росії дві французькі самохідні установки Caesar за ціною 120 000 доларів за одиницю при реальній вартості 7 млн за одиницю.

Si vis pacem, para bellum (лат. «якщо ви хочете миру, готуйтеся до війни»),- всім відому мудрість українці тридцять років ігнорували. Тому проект: «Садок вишневий коло хати, Хрущі над вишнями гудуть ...» відкладається на невизначений час, хрущі бояться вилітали під час обстрілів. Натомість на порядку денному інша версія: Хочеш швидше перемогти, готуйся до затяжної війни.

США відмовились визначати Росію спонсором тероризму. Так нещодавно сказав Президент Байден. А пізніше його адміністрація повідомила, що це остаточно. Бо прийняття такого рішення буде контрпродуктивним.

Росіяни вже  давно «зазомбовані» путінською пропагандою за «руський мир». І це стосується не лише темних селян, а і освічені люди вірять усьому тому, що каже і показує телевізор. Вони реально вірять в українських націоналістів, фашистів та бандеровців, не зважаючи на наші спроби донести правду про страшну війну і агресію Росії до України. Наводжу декілька реальних діалогів українців зі своїми родичами в Росії. 

Слава Великій Україні! Від тепер всі мої тексти будуть починатися саме з такого гасла і зараз поясню чому.

Дорогі друзі, з погляду на загарбницьку війну з боку Росії, хочу підняти таку важливу тему, як рідня,яка живе в Росіі. В мене у самого є близькі родичі, які мають вищу освіту, постійно бувають за кордоном, мають автівки, тобто, вони є представниками інтелігенції. До 24-го лютого я постійно з ними спілкувався. Остання розмова в мирному житті була 23 лютого. Основна тема наших розмов це – неможливість приїхати в гості.

Загальний аналіз інфопростору свідчить, що ситуація продовжує розвиватись в позитивному напрямку для України. Доречі, поки не було ще жодного дня, щоб було якось інакше. Мова йде про хід війни і про політичний аспект, а не про гуманітарний стан країни. Схоже на те, що мало хто міг в світі подумати, що Україна може так сильно відповідати. Цього ніхто не очікував. Ніхто не вірив нашим словам, що наша армія сильна і потужна. Всі думали, що це просто пропагандистська балаканина. Позитивна тенденція проглядається, якщо звернути увагу на такі моменти.

Одного разу навесні,
Гуляли з сином ми у лісі,
І там серед дубів сумних,
Зустріли ми маленьку пташку...

Ця публікація готувалась до друку ще до війни. Але війна почалася і поточна ситуація змушує всіх нас глянути на проблему соціальних дронів під іншим кутом...  може, якщо б не було таких соціальних дронів, то і Росія не наважилась би на нас напасти! 

Дочірні категорії