Війна в Україні та напруга навколо Тайваню змусили країни Заходу збільшити військові витрати та оборонне виробництво. Видання The Economist вивчив це питання. Минулого року оборонні витрати у світі зросли майже на 4%, більш як до $2 трлн.

У цьому Спротиві ми завершуємо публікацію коментарів військових на ініціативу влади карати тих громадян України, які виїхали за кордон, ховаючись від призову в армію.

Ми отримали багато коментарів саме від військових на ідею влади карати тих громадян України, які виїхали за кордон, ховаючись від призову в армію. У формат одного Спротиву вони всі не вміщуються. Ми опублікували перших п’ять у минулому Спротиві. Вирішили присвятити цій темі ще і поточний, а також наступний. А все інше – опублікуємо в нашій газеті «Громадянська республіка».

В МВС анонсували закон: на чоловіків, які незаконно виїхали з України, чекає покарання. "На сьогодні таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон", — сказав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Ось приклад з російських мереж.

Досягнути перемоги ми можемо тільки через реформи. Влада грається із вогнем. Вона має нарешті розпочати першочергові реформи. Влада має перестати базікати про все гарне і про все погане і почати робити реальні зміни в країні!

Питання по Бахмуту поки що ще не завершене, але на Росії вже аналізують цю подію. Її вже назвали пирровою перемогою. Хоча скоріш за все це буде не пиррова перемога, а пиррова поразка, щось нове в історії.

Президент Зеленський побував у арабів, на саміті Великої сімки. Сімка знову підтвердила, що буде допомагати Україні, поки ми не переможемо, і підтримала наш мирний план.

Просто про важливе. Чому прості люди роблять справу краще, ніж ті, в кого є влада. Про те, коли власні інтереси стають після інтересів сьогодення, коли сила - в об’єднані, коли тільки сильні та красиві вчинки кожного є запорукою побудови Великої Країни. А люди, що об’єднались, завжди сила: немає маленької людини - є великі справи!

Отримали коментар