Останнім часом вся Україна відчула проблеми з енергопостачанням. Електроенергію вимикають по півдня, вода періодично теж зникає, тепло теж вже не всюди буде. В цей час пан Буданов (керівник нашої розвідки) каже, що не треба переживати, що росіяни не зможуть знищити нашу енергетику. Що наші фахівці працюють, і тому все буде добре. Він просто триндить а-ля Арестович.

Канцлер ФРН Олаф Шольц знайшов нові пояснення, чому не хоче передавати Україні танки Leopard 2. На додачу до попередніх причин він заявив, що зважає на думку німців, які проти санкцій і постачання зброї ЗСУ.

Цей Спротив складний і довгий. Зробити його коротшим без втрачання змісту складно. Зараз багато говорять про необхідність економічних реформ. Але не всі розуміють, що це таке. Наводимо основні принципи. Кінцева мета реформ в економіці – реальне підвищення рівня життя населення.

Нічого не змінює. Якщо б від однієї особи, нехай і прем’єр-міністра, там змінювалась політика, то такі особи, як Трасс, не ставали б прем’єрами. У Британії, як і в США, діє олігархічний консенсус. Тобто бізнес, який при владі (олігархія), між собою має згоду, що і як робити. Якщо згода є, то байдуже, хто очолює уряд. Має значення тільки, щоб прем’єр був ефективним менеджером, щоб реалізовувати узгоджений олігархічний курс. Якщо британській олігархії буде вигідно, то курс по Україні не зміниться. А якщо перестане бути вигідно – зміниться миттєво. І не має значення, хто буде називатись прем’єр-міністром.

Все більше проявляється реальна причина агресії Росії проти України. Повне відділення України від Росії виводить останню на рівень азійської країни і критично зменшує її геополітичну силу. Це так. Цим користуються США, проводячи політику "розділяй і владарюй". Щось подібне відбувалось із поділом на Західну та Східну Німеччину чи Північну та Південну Корею. Нам це також вигідно, бо створює умови для розбудови України.

Окупанти починають покидати Херсонщину. Ми всі бачили, що в нас у суспільстві було багато людей, які не вірили, що Україна їх видавить геть! І зараз є такі, які в це не вірять. Але вже маємо факт. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що евакуація із міста (Херсона) вже розпочалася.

Україна де-факто вже приєдналася до НАТО. Так написав наш міністр оборони Резніков в Twitter після зустрічі з генсеком НАТО Столтенбергом: "Ми пройшли довгий шлях і де-факто приєдналися до альянсу. Україна вже робить значний внесок у безпеку вільного світу. Я впевнений, що наша перемога + успішні реформи відкриють нові горизонти для України".

Іноді нам кажуть, що по наших Спротивах дізнаються про основні події. Бо інформації дуже багато і за всім не услідкуєш. А ми звертаємо увагу саме на принципові події. Тобто, відношення до Спротиву як до інформаційного джерела.

Канцлер Шольц зробив заяву, яка має стратегічне значення для України. "Я підтримую розширення ЄС. Те, що ЄС продовжує розширюватися на схід, є перемогою для всіх нас… ЄС з 27, 30, 36 державами з понад 500 мільйонами вільних і рівноправних громадян може ще більше посилити свою вагу у світі" – сказав він.

Недавно Financial Times повідомляв про проблеми у роботі інтернет станцій Starlink вздовж всієї лінії фронту. І що це призвело до зменшення можливостей нашого контрнаступу. Вчора Міністр Мінцифри Федоров запевнив, що термінали Starlink в Україні "працювали, працюють та будуть працювати".