Недавно на порталі видання “ZN-UA” вийшов матеріал під назвою “Тилові пацюки Міноборони під час війни “пиляють” на харчах для ЗСУ більше, ніж за мирного життя”, у якому МО України звинувачується у свідомому завищенні цін на закупівлю продуктів харчування для ЗСУ.

Ось таку заяву зробив В'ячеслав Володін, Голова Держдуми Федеральних зборів РФ, — «Поставки наступательного вооружения киевскому режиму приведут к глобальной катастрофе. Если Вашингтон и страны НАТО поставят вооружение, которое будет использовано для нанесения ударов по мирным городам и попыток захвата наших территорий, как они угрожают, — это приведёт к ответным мерам с использованием более мощного оружия.

Українські соцмережі розгуділися. У Львові відсторонили начальника управління патрульної поліції області Романа Пилипенка. Про це офіційно повідомила на сторінці у Фейсбуці Патрульна поліція України. За те, що він подарував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у Львові. Призначено службове розслідування.

НАБУ затримало в.о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Лозинського за хабар. У міністерстві заявили, що вже готуються документи на його звільнення. Почали боротись із корупцією?

"Россия не сможет позволить себе такую роскошь – проиграть. Поэтому, чем хуже будет положение России, в том числе на фронтах Украины, тем ближе мы к ядерной войне, а не дальше. Им кажется, что поражение Запада на Украине – это путь к Третьей мировой войне, а на самом деле всё наоборот. Как раз, чем больше они помогают Украине, чем больше проблем у России, чем больше ситуативные успехи Запада, тем ближе Европа к ядерной войне. Поражение Запада на Украине может привести к разделу сфер влияния, который может дать достаточно долгий мир. Поражение на Украине может быть болезненным для Запада, но это отнюдь не означает поражение Западной цивилизации. Смена режима в Киеве и изменение ситуации на Украине открывает путь для того, чтобы в сложных условиях тяжёлого противостояния, напряжённости, но искать возможный компромисс с Западом на несколько десятков лет".

Останнім часом вся Україна відчула проблеми з енергопостачанням. Електроенергію вимикають по півдня, вода періодично теж зникає, тепло теж вже не всюди буде. В цей час пан Буданов (керівник нашої розвідки) каже, що не треба переживати, що росіяни не зможуть знищити нашу енергетику. Що наші фахівці працюють, і тому все буде добре. Він просто триндить а-ля Арестович.

Канцлер ФРН Олаф Шольц знайшов нові пояснення, чому не хоче передавати Україні танки Leopard 2. На додачу до попередніх причин він заявив, що зважає на думку німців, які проти санкцій і постачання зброї ЗСУ.

Цей Спротив складний і довгий. Зробити його коротшим без втрачання змісту складно. Зараз багато говорять про необхідність економічних реформ. Але не всі розуміють, що це таке. Наводимо основні принципи. Кінцева мета реформ в економіці – реальне підвищення рівня життя населення.

Нічого не змінює. Якщо б від однієї особи, нехай і прем’єр-міністра, там змінювалась політика, то такі особи, як Трасс, не ставали б прем’єрами. У Британії, як і в США, діє олігархічний консенсус. Тобто бізнес, який при владі (олігархія), між собою має згоду, що і як робити. Якщо згода є, то байдуже, хто очолює уряд. Має значення тільки, щоб прем’єр був ефективним менеджером, щоб реалізовувати узгоджений олігархічний курс. Якщо британській олігархії буде вигідно, то курс по Україні не зміниться. А якщо перестане бути вигідно – зміниться миттєво. І не має значення, хто буде називатись прем’єр-міністром.

Все більше проявляється реальна причина агресії Росії проти України. Повне відділення України від Росії виводить останню на рівень азійської країни і критично зменшує її геополітичну силу. Це так. Цим користуються США, проводячи політику "розділяй і владарюй". Щось подібне відбувалось із поділом на Західну та Східну Німеччину чи Північну та Південну Корею. Нам це також вигідно, бо створює умови для розбудови України.