Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, наша мета – Велика Україна. Для цього необхідно, в першу чергу, прибрати олігархію, що можливо через побудову Громадянської республіки. Для чого необхідно забезпечити три умови:

Завершився 2017 рік. Можна підбити підсумки роботи. Як і рік тому, і позаторік організація рухалась заданим курсом, який не має змінювтися аж до самої перемоги. Робота проводилася за трьома великими напрямками: ідеологічним, організаційним та пропагандистським.

Як і попереднього, 2015-го року, громадянська організація «Поступ» вже повністю рухалась як ідеологічна організація. Головна мета якої – побудова в Україні Громадянської республіки.

В 2015 году мы сконцентрировали всё, что было наработано организацией «Поступ» за все предыдущие годы, и изложили в виде доктрины «Гражданская республика». Презентация этой доктрины была сделана на Общем собрании «Поступа» 6 июня 2015 года. С текущей ее редакцией можно ознакомиться здесь: www.postup.org.ua/doktrina. Теперь есть полная концепция, которая поясняет суть проблем современной Украины, а также путь, которым нужно идти, чтобы решить все эти проблемы.

Уже традиционно в конце каждого года мы коротко подводим итоги работы гражданской организации «Поступ». Что нам удалось в 2014 году, а что нет?

Что сделано нами в 2013 году? Самое главное достижение 2013 года для гражданской организации «Поступ» в том, что именно в этом году мы начали системную работу по всем трем позициям достижения цели — построения Гражданской республики.

Завершается 2012 год. Завершается также и 11-й год работы общественной организации (далее — организации) «Поступ». Нужно подвести итоги. Итак, что произошло в «Поступе» за этот год, чем он стал для организации?

Десятий рік діяльності організації «Поступ» виявився критичним. Сталося три важливих події, які привели до повної зміни курсу руху організації. Перша подія — створення інвестиційної групи. Її мета полягала в організації роботи по залученню фінансових коштів для руху організації. Група збиралася щотижня протягом декількох місяців. Саме вона звела докупи все те, що було напрацьовано «Поступом» протягом десяти років. Результатом стало те, що було сформульовано поняття Громадянської держави (тоді ще саме «держави», а не «республіки»).

У 2010 році організація рухається тим же курсом, що і в 2008-2009 роках. «Поступ» продовжує шукати союзників і проводить регулярні зустрічі з громадськими організаціями, сподіваючись знайти однодумців на своєму шляху. Активна робота в соціальній мережі «Однокласники» привела до зростання групи «Поступ» до 1500 чоловік. Однак, в подальшому група скоротилася, і залишилися лише ті, хто надав свою електронну адресу для отримання газети «Поступінформ». І це логічно, адже дана робота була спрямована на нарощування чисельності організації.

У 2009 році продовжує формуватися Громадянська ідеологія поступівского громадянського руху, яка надалі трансформує організацію зі споживчої в ідеологічну. Ведеться робота в п'яти магістральних напрямках:

Схожі матеріали (історія Поступу)