Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

  • наявність ідеологічної бази (проекту нової системи влади);
  • потужна сила – ідеологічна громадянська організація;
  • масова підтримка громадян нової системи влади.

ПЕРШУ, ІДЕОЛОГІЧНУ УМОВУ, Й БУЛО ПОВНІСТЮ ДОСЯГНУТО САМЕ В 2018 РОЦІ

Ми видали Доктрину «Громадянська республіка» в вигляді книги, яка й стала крапкою в завершенні ідеологічної роботи. А також влітку провели офіційну пресконференцію, де й презентували Доктрину. З цього моменту всю нашу ідеологічну роботу зі створення ідеологічної бази завершено. Ми повністю перейшли в формат роботи щодо практичної реалізації нашого стратегічного плану. Це було основним у нас в 2018 році.

ПОБУДОВА МАСОВОЇ ІДЕОЛОГІЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (КАДРИ)

За рік кількість членів зменшилась на три члени. Вступили п'ять нових людей. Один з них вийшов через декілька місяців через ідеологічні незгоди. Хоча при вступі писав заяву, що із усім згоден. П'ятьох ми виключили, двоє пішли самі, а один помер. Сьогодні ми бачимо тенденцію зменшення чисельності. Вважаємо це нормальним. Залишають організацію переважно ті, хто давно в організації і які колись входили в «Поступ» через споживацькі мотиви. Сьогодні організація повністю перейшла на ідеологічні рейки, і ті, які шукали якусь вигоду для себе від перебування в організації, почали втрачати цю перспективу. Зараз питома вага членів зі споживацьким підходом ще досить велика. Але поступово, із приходом нових людей, баланс починає змінюватись на сторону ідеологічних. Тобто тих, хто має бажання будувати разом Велику Україну. Тому, хоч ми й бачимо зменшення чисельності, але одночасно й бачимо тенденцію збільшення кількості ідеологічних кадрів. Підтримання такої тенденції є нашим подальшим завданням. За минулий рік нам не вдалося суттєво наростити кадрову роботу щодо залучення нових кадрів. Причиною цього вважаємо в тому, що ще не всі поступівці повністю розібрались із Доктриною «Громадянська республіка». Станом на початок січня 2019 року в ГО «Поступ» було 157 членів. Основним інструментом нарощування кадрової чисельності залишається робота в соціальних мережах. Із використанням методу великих чисел. Коли ми шляхом перебору великої кількості людей шукаємо тих, хто сприйме наш шлях і згоден буде до нього приєднатись.

Весь кадровий потенціал організації ми маємо націлювати на пропаганду. На впровадження ідеї «Громадянської республіки» у свідомість широких мас. На це всі наші зусилля й були направлені в минулому році. Тільки робота по рекламі нашої ідеології і є тим шляхом, який веде до перемоги. Це і є ті конкретні дії, які необхідно робити. Якісь інші «конкретні» дії – це марне витрачання часу.

В рамках пропагандистської роботи ми бачимо необхідність переходу нашої власної газети «Громадянська республіка» на новий, більш високий рівень. Для цього в минулому році ми створили пул журналістів. Фактично – це організація в організації. Кількість членів пулу передбачається на рівні 25 чоловік. Наразі зараз маємо 18. Мета – зростання професіоналізму. Щоб матеріали, які публікуються в газеті, були планові і їх якість відповідала необхідним вимогам.

Також в минулому році був створений новий інтернет-сайт організації. Він має тепер мінімалістичний характер. Щоб без зайвих текстів чи картинок давати виключно необхідні матеріали. Щоб було простіше зрозуміти сутність нашого руху.

ЩЕ ОДНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ НАШОЇ РОБОТИ В 2018 РОЦІ СТАЛО ФОРМУВАННЯ ОСНОВНИХ ПРИНЦИПІВ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ

Ось ці принципи:

А) енергоносії не мають бути дешевими, щоб стимулювати енергозбереження та підвищувати енергоефективність, але одночасно вони мають бути доступними для населення;

Б) субсидії мають бути ліквідовані;

В) запровадження 100% індивідуального обліку витрачання енергоносіїв із можливістю регулювати їх кількість в індивідуальному порядку. Щоб працював принцип: скільки витратив – за стільки й заплатив. А витратив стільки – скільки потрібно, а не стільки, скільки нав’язують.

Ці позиції ми запропонували уряду. Який, як і передбачалося, на них ніякої уваги не звернув. Ми почали пропагувати їх в суспільстві. А щоб уряд почав звертати увагу на необхідність змін, ініціювали безстрокову акцію неплатежів населення по теплових позиціях.

Схожі матеріали (історія Поступу)