Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

У липні 2010 року ми збільшуємо обов'язковий членський внесок з 10 грн. до 20 грн. Внески, як і раніше, залишаються символічними в надії на те, що люди почнуть активно включатися в роботу організації.

Продовжує свою роботу благодійний фонд «Слов'янський купол». Беремо під опіку дитячий будинок в с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району Київської області. Піднімається питання про необхідність системного піару організації.

Незважаючи на формальні відписки влади за нашою пропозицією «про введення в ВВП країни показника частки малого та середнього бізнесу», напрямок «Сильна економіка» продовжує свою роботу з вивчення програм економічного розвитку України. Робочою групою було отримано відповідь від Міністерства економіки України про перелік діючих програм економічного розвитку. В результаті вивчення таких програм як: «Щорічна Державна програма економічного і соціального розвитку України», «Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток», «Україна 2020: стратегія національної модернізації» ми прийшли до висновку, що програми економічного розвитку в Україні немає!

Було піднято питання про недостатність принципу «мінімальної участі» членів організації. Вирішили ввести принцип «ОПТИМАЛЬНОГО УЧАСТІ» в діяльності організації «Поступ»:

  1. Участь в роботі Цивільних середовищ: мінімум один раз на місяць.
  2. Робота в соціальних мережах (поки що це «Однокласники»).
  3. Робота в одному з шести магістральних напрямків діяльності.
  4. Регулярне додаткове фінансування організації (доп.взноси).
  5. Участь в роботі центрів активності організації (газета «Поступінформ», Інтернет-Портал, кредитна спілка «Поступ-Кредит», Діловий Союз України, благодійний фонд «Слов'янський Купол»).

Вперше в історії організації ми стикаємося з прямим і нахабним тиском працівників міліції на члена організації. В результаті ДТП, пов'язаного з поганими погодними умовами, Солодкий Сергій, член Виконкому ГО «Поступ», потрапляє під прес міліцейського свавілля.

Конфіскують машину, не надавши жодних документів, загрожують безпідставним позбавленням волі, вимагають швидко і за свій рахунок відремонтувати автомобіль міліції постраждалим в ДТП, а не чекати рішення суду і компенсації від страхової компанії. Загалом, корупція в наявності. В результаті обговорення даної проблеми було прийнято рішення боротися, добиватися справедливості. А головне, ми вирішили домогтися причетному до цього корупційній справі начальнику Іванківського РВ ГУ МВС України в Київській області Сингаївському Л.І. покарання і звільнення з посади.

У зв'язку з цими подіями стоїть питання системи екстреного реагування на можливі форс-мажорні ситуації з членами організації. Також наша організація було піднято питання про факти прямого приховування Міністерством внутрішніх справ і відомствами реєстру посадових осіб, які раніше притягувалися до адміністративної відповідальності за корупційні діяння, але все ще продовжують працювати в міліції.

В кінці 2010 року «Поступ», використовуючи Броварську осередок «Ліберальної партії України», йде на вибори мера і в депутати міста Бровари. На вибори організація пішла вимушено. У «Поступі» назрівала криза діяльності. У поступовців було велике бажання і очікування побачити відчутний результат десятирічного руху організації. І частина поступовців сприйняла Броварські вибори як точку переходу до активних дій. При цьому інша, активна, частина «Поступу» розуміла безглуздість даного кроку, але пішла на компроміс, щоб переконатися у своїй правоті, а головне, щоб потім не потрібно було всім довго і нудно пояснювати, чому організація не брала участі у виборах.

Броварські вибори і їх плачевний результат привели до початку перезавантаження організації. Прийшло розуміння, що «ШЛЯХ ВПЛИВУ», за яким йшла організація ці десять років, не призведе до поставленої мети. Для подальшого руху необхідно було міняти стратегію руху організації.
Вперше було піднято питання серйозного фінансування організації, що надалі вилилося в створення ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ГРУПИ.
На початок 2010 року в організації було 228 членів, а до початку 2011-го - 227.

Схожі матеріали (історія Поступу)