Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

1. «Диктатура закону».
2. «Сильна економіка на основі малого та середнього бізнесу».
3. «Активна життєва позиція».
4. «Активна громадянська позиція».
5. «Підтримка моральних, духовних і патріотичних цінностей».

«Поступ» продовжує співпрацю і проводить зустрічі в різних форматах з громадськими формування: «Громадянська позиція» (А. Гриценко), «Громадянський форум Львова» (О. Мацех), «Якість життя» (О. Ладігін), «Країна ліберальна» (М. Кравченя). Розпочато активну роботу організації в «Громадській раді» при ГУ МВС України в м.Києві.

Вперше були проведені публічні акції: демонстрація на День Перемоги, автопробіг по м. Києву з девізом «За Активну Громадянську позицію».

Розпочинається активна і системна робота в інтернет просторі. Запущено напрямок «Віртуальний Поступ», створено новий сайт організації. Починається робота за програмою «10 000», мета якої є здійснення розсилки газети на реальні адреси. Для цього розпочалася робота в соціальній мережі «Однокласники». 

Пройшов реєстрацію і запустив системну роботу «Діловий Союз України», де ми спробували зібрати підприємців в громадянську організацію. В рамках ДСУ почав роботу сайт (dsu.org.ua), запрацювала «Єдина Комерційна Пропозиція».

В одному з напрямків організації «Сильна Економіка» було вирішено ввести в ВВП країни показник частки малого та середнього бізнесу. На цю роботу було витрачено багато часу, велися обговорення, прямували запити в органи влади, але ми отримували тільки відписки. Вперше в історії організації ми прийняли рішення розпочати створення комплексної програми дій, спрямованої на будівництво економічної моделі, орієнтованої на малий та середній бізнес.

Незважаючи на фінансову кризу в країні, кредитна спілка «Поступ-Кредит» продовжувала свій подальший розвиток.

Було реалізовано ідею проведення «Марафону Безкорисливості» — це один з продуктів діяльності напряму «Відновлення та підтримка моральних, духовних і патріотичних цінностей». Ідея такого марафону народилася в момент обговорення однієї з класичних проблем нашого суспільства — байдужості і черствіння людей у відношенні до оточуючих. «Поступ» брав участь в акції «Чисте довкілля».

Були організовані поїздки в музеї «Мамаєва слобода» та музей «Середнього Придністров'я».

Також вперше саме в 2009 році ми отримали «чорний» піар. Навіть через багато років люди наштовхуються на цю статтю. Її можна легко знайти, якщо написати в пошуковику «Піраміда Поступ». У зв'язку з написанням статті анонімним джерелом про шахрайство одного з членів організації Орлова Д., що дискредитує «Поступ», було ініційовано створення комісії. Підсумком роботи якої стало виключення з організації одного з членів Ради Дмитра Орлова та направлення відповідних матеріалів до Прокуратури. Суть розслідування того, що сталося, можна прочитати тут: http://archive.postup.org.ua/node/221. Також, в результаті роботи комісії було прийнято рішення: «Громадська організація «ПОСТУП» розмежовує приватну, особисту, в тому числі і комерційну діяльність члена організації від діяльності такого члена в рамках суспільно-громадської роботи в самій організації». Цей принцип діє і зараз.

На початок 2009 року в організації було 219 членів, а до початку 2010-го — 228 осіб.

Схожі матеріали (історія Поступу)