Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

Весь рік працювали за трьома головними напрямками.

Перший – ідеологічний.

Другий – організаційний – створення та розвиток міцної ідеологічної громадянської організації.

Третій – пропагандистський – розповсюдження громадянської ідеології.

Особливих змін в нашому курсі, як і повинно було, – не відбувалось. Йшла наполеглива робота, до якої поступово залучаються все більше й більше громадян. Приємно відмічати факти, що в цю роботу вперше за нашу історію періодично включались і непоступівці, які вивчали нашу Доктрину «Громадянська республіка» та свідомо здійснювали дії з її розповсюдження. Деякі ж це робили навіть і тим, що критикували нас. Але критика в більшості випадків виявлялась неконструктивною і давала зворотній ефект – звертала до нас увагу людей із більш конструктивними поглядами на Україну та її майбутнє. Ми вважаємо, що громадянська ідеологія не є якоюсь інтелектуальною власністю організації «Поступ». Це має стати надбанням всього українського народу, а потім і слов’янського світу, як основного його фундаменту подальшого розвитку.

В ідеологічному напрямку головним є те, що ми практично зробили переробку Доктрини Громадянська республіка» і вже майже підготували її другу редакцію. Друга редакція має вийти в 2017-му році. В цій роботі ми врахували досвід півторарічної пропагандистської попередньої роботи. Знайшли ряд відповідей на запитання, на які раніше відповідей не мали. Крім того, ми вже впритул підійшли до створення сьомого розділу Доктрини, якого не було раніше. А саме, яка має бути майбутня держава, яка буде мати громадянський лад. Справа в тому, що Громадянська республіка – це всього лише зміни в системі формування уряду. Але зміни принципові. Які призведуть до ліквідації демократичної форми правління.

Бо саме демократична система правління породжує панування олігархії через демократичну формулу влади: гроші-вибори-прихід до влади-витягнення грошей із прибутком. Ліквідацію олігархії слід розглядати не як мету, а як засіб. Як необхідну умову для побудови нової держави. Бо нічого не вдається створити прогресивного, якщо не прибрати олігархію. Але ж якою буде нова держава? Куди вона буде рухатись? Які будуть її вектори стратегічного розвитку?

Ось цю відповідь ми маємо дати в сьомому розділі Доктрини. А перші напрацювання з цієї майбутньої держави вже були зроблені якраз в 2016 році.

З організаційної роботи (другий напрямок) просування йде не так швидко, як би нам хотілося. Тривала робота по перетворенню організації «Поступ» в єдиний кадровий моноліт. Тобто в таку організацію, в якій всі її члени стануть ідейними прихильниками нової системи влади, та всі, без винятку, включаться в практичну роботу. Алгоритм цієї роботи полягав і полягає зараз (робота не закінчена) в тому, щоб всі члени організації повністю розібрались в сутності системи Громадянської республіки. А після цього прийняли для себе рішення, чи залишатися в «Поступі», але вже виключно на ідейних засадах, чи залишити його. Паралельно з цією внутрішньою кадровою діяльністю йшла зовнішня кадрова робота. Тобто робота з пошуку серед громадян України тих, хто сприйме Доктрину «Громадянська республіка» та прийме для себе рішення включитися в справу її побудови. Ця робота також вимагає багато часу. Бо вимагає того, щоб людина розібралась в суті нової ідеологічної системи. Критично її пропустила через себе. А потім усвідомила її. Це процес нешвидкий і дає результати не відразу, а через деякий час. Ця робота весь рік не просто тривала, а поступово набирала й набирає обертів.

З пропагандистського напрямку весь рік ми підтримувати рекламні акції в мережі Фейсбук. Нарощували базу індивідуальної розсилки нашої власної газети «Громадянська республіка». Доречі, саме в 2016 році газета «Поступінформ», яка вже випускалась нами більше 13-років, змінила свою суть і назву. Тепер газета має назву «Громадянська республіка» і повністю переходить на рейки пропаганди нового суспільного устрою. Одним із індикаторів розширення кола нашої пропагандистської роботи стало отримання запрошення в 2016-му році від Посольства США. Сутність запрошення полягало в тому, щоб ми зустрілись із представниками Державного департаменту США та розповіли про Громадянську республіку. Така зустріч відбулася в другій половині 2016 року. Крім цього, аналогічні презентації були проведені для окремих груп київських студентів та представників Українського народного руху. Одночасно було організовано роботу пропагандистських наметів на Подолі, де ми також розповідали громадянам про сутність громадянської ідеології.

Наприкінці цього року ми зняли наш перший ігровий відеоролик з громадянської ідеології, прем’єру якого заплановано на початок 2017-го року.

Ось так йшла постійна робота, яка вимагає вміння довести свої позиції до громадян. І яка саме й є запорукою нашої перемоги. Перемогти – це впровадити ідею в маси.

Схожі матеріали (історія Поступу)