Проти демократії

Ми, ГО «Поступ», проти демократії. У розділі зібрані статті, де ми наводимо причини, чому демократію треба прибрати і замінити на іншу, більш прогресивну систему. Розширено про недоліки демократії викладено у першому розділі нашої Доктрини. Нагадаємо коротко про чотири головні мінуси демократії. 

  • Демократична форма правління не передбачує якусь відповідальність депутатів за прийняті рішення, що породжує безвідповідальне правління.
  • Демократія не накладає на громадян відповідальність за свій вибір, що призводить до безвідповідального вибору.
  • Репрезентативність майже не дотримується: до влади приходить купка людей, яка обрана абсолютною меншістю.
  • Результат виборів у будь-якій демократичній державі сильно залежить від середнього культурного, освітнього рівня населення та його матеріального благополуччя, що, фактично, не спонукає обранців до прагнення до вдосконалення.

Демократична форма правління, яку дуже часто нахвалюють та наполегливо намагаються нам прищепити, породжує наступну формулу:

«Гроші → Вибори → Прихід до влади → Повернення грошей з прибутком → Нові вибори»

Цей алгоритм повністю підтверджено результатами будь-яких виборів, зокрема у нашій країні, коли бізнесмени часто-густо стають депутатами Верховної Ради декілька скликань поспіль, вирішуючи питання свого бізнесу від скликання до скликання, збільшуючи свої статки, і абсолютно не турбуються про якусь відповідальність перед тими, хто їх обрав у владу. До того ж, постійні маніпуляції влади щодо технологій виборів (мажоритарка або партійні списки) остаточно нівелюють хоч якесь волевиявлення громадян.