Росіяни вже  давно «зазомбовані» путінською пропагандою за «руський мир». І це стосується не лише темних селян, а і освічені люди вірять усьому тому, що каже і показує телевізор. Вони реально вірять в українських націоналістів, фашистів та бандеровців, не зважаючи на наші спроби донести правду про страшну війну і агресію Росії до України. Наводжу декілька реальних діалогів українців зі своїми родичами в Росії. 

*****

У мене живе в місті Ульяновськ двоюрідний брат з сім'єю та його батьки, але на українському питанні ми з ним посварилися. Тому що мені, брату, він взагалі не вірить. Я кинув йому Молнію (інформаційна група в вайбері), різноманітну інформацію про війну, а йому по спині мороз...

****

Щодо родичів в Росії. У мене рідна сестра в Москві. Вона зі мною не спілкується, хоча за тиждень до війни списувались. Я їй написала в перший день війни. Потім ще трохи. Резюме: вона мені не вірить! Сестрі 55 років, ще не стара. Племінниця хоч цікавилась, хвилювалась. Проте, вже 3 дні повна тиша! Я, звичайно, в шоці.

*****

У мене по батьковій лінії дядько живе в Росії. Я з ним не спілкуюся, а от тітка і одна і друга з початку 2014 року хотіли просвітити брата,  що відбувається в Україні, але там усе глухо. У нас бандерівці, фашисти, що Ви нам розказуєте. Вони посварилися і не розмовляли. Трохи підтримували зв’язок сестри. А коли почалася війна, то і сестра не розуміє нас і не вірить. Та ще й сказала, що її батьки на тітку образилися. Вони образилися, а в нас війна..

*****

В мене у дружини багато родичів в Росії. Вона їм пише, що у нас війна, а у відповідь – давай спілкуватися але без політики. 

ЩО МОЖНА І ТРЕБА РОБИТИ

Не можна опускати руки і продовжувати спроби достукатися до родичів чи знайомих росіян. Вода камінь точить, так і нам треба лупати цю скалу і вона паде. 

Росіяни повинні знати про жахливі наслідки їх пасивності та злочинні дії російської влади. Вони повинні знати про фашистські бомбардування російкими війсками українські міста Харків, Чернігів, Житомир, Суми, Буча, Ірпінь та ще багато, куди прийшла війна. Росіяни повинні усвідомити що їх чоловік, син чи знайомий, який прийде зі зброєю в руках знайде в Україні смерть. А ще знайте, що Ви і Ваші рідні та близькі будете прокляті за усі ті сльози та страждання українського народу. Відкрийте очі та схаменіться.