США відмовились визначати Росію спонсором тероризму. Так нещодавно сказав Президент Байден. А пізніше його адміністрація повідомила, що це остаточно. Бо прийняття такого рішення буде контрпродуктивним.

Кожен день Росія бомбардує Україну ракетами. Давно всі бачать, що в результаті більше руйнуються саме цивільні об’єкти. В першу чергу, будинки людей. Кожен день вбивають наших громадян. РФ використовує такі бомбардування, як інструмент залякування з метою примусити Україну до невигідного миру. Все це - звичайний тероризм. Якщо про Бучу, наприклад, можна казати, як про військовий злочин, то бомбардування під це не підходить. Бо чітко простежується, що агресор розуміє наслідки своїх дій і має чітку зрозумілу мету, для чого це робить. Це і є тероризм.

І тут наші друзі (США) відмовляються терористів визнавати терористами. Бо контрпродуктивно! Таких маємо друзів. Це не друзі, це лицеміри. І ніколи вони не були нікому друзями і не будуть. Вони вирішують власні задачі і їм на всіх і на все начхати. Їм начхати на те, що Росія вбиває українців. Їм не начхати тільки на те, щоб Україна продовжувала воювати. Бо це продовжує утримувати відкритим вікно для вирішення їхніх власних задач.

Ми розуміємо, що такі слова можуть багатьом не сподобатись. В Україні ще багато американських підлабузників. Але кожен має усвідомити, що перший крок до Великої України – це почати поважати себе! І не боятись щось таке сказати, навіть, тому, від кого ми залежимо.

Ми маємо боротись за власну країну за будь-яких умов і робити це постійно! Велика Україна – це шлях, який не має кінцевої зупинки! Світ так побудований, що або ти йдеш вперед, або пливеш назад, як колода.

Після того, як це ми опублікували то отримали ось такий коментар (орфографію та граматику збережено):

«Щоб таке написати,потрібно бути ДИБІЛОМ ! Для начала потрібно розуміти,що буде після того як США признають рашу спонсором тироризму? Для початку розриваються всі відносини цих держав. Раша повністю ізолюється.А так як дуже багато чого зав*язано на раші,нафта,газ,це викличе великі сбої в світі. Пентагон повинен ввести свої війська в конфлікт.А це виникає загроза ЯДЕРНОЇ війни і т.д. І на закуску,путлер обьявляється терористом і він автоматом повинен бути знищеним,як БенЛаден. ПОСТУП? Ви цього хочете? Розпустіть свою шарашкіну команду і не каламутьте воду в ступі...»

А ще через чотири дні Росія (після того, як побачила, що США не будуть їх визнавати терористами) напряму вдалася до терористичних дій. Бомбардує українську енергетику. Майже пів України залишилося без світла. Зупинилося метро, горіли тролейбуси, перестали працювати екстрени служби, не проводитись операції в лікарнях тощо.

В російському (!!) федеральному законі «О противодействии терроризму» в статті 3 написано, що таке тероризм. Це «идеология насилия и практика воздействия на принятие решения органами государственной власти, органами местного самоуправления или международными организациями, связанные с устрашением населения и (или) иными формами противоправных насильственных действий».

Так, у нас ще багато людей із рабською психологією. Їх шлях відомий. Але в Україні набагато більше інших. Тих, хто має не тільки самоповагу, але й готовий боротись за Велику Україну.

Весь світ має знати, що Україні і українцям не потрібен такий світ, де можна безкарно вбивати українців і тероризувати український народ. І якщо світ не буде реагувати на терористів, бо буде боятись, що терорист розв’яже ядерну війну, то не потрібен такий світ. Ніхто не має права жити, якщо Україна і українці не будуть мати права на життя! Або Україна і її народ мають жити, або має настати кінець цивілізації!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!

Інші статті з цього номеру