Ми прийняли рішення не готувати більше річних звітів щодо нашої діяльності. Той, кого цікавить це питання, може подивитись результати нашої роботи в щотижневих газетах «Громадянська республіка» або на на нашій сторінці у Фейсбуці.

Але це вже було в наступних роках. Інформаційний бюлетень був першим кроком до створення власної газети. Перший його номер вийшов у вересні 2003 року. У 2003 році випущено 14 номерів бюлетеня. Потрібно відзначити, що наша газета виходила і продовжує виходити регулярно, раз на тиждень і жодного разу не було зроблено жодної перерви! Небагато знайдеться видань, навіть серед тих, які фінансуються, які б змогли утримувати таку регулярність протягом стількох років.

Весь 2003 рік тривала робота над новою програмою «В єднанні — сила!». Будь-яких активних дій впливу на суспільство і країну організація не здійснювала, тривав підготовчий етап. Кількість членів організації «Поступ» на 31.12.2003 склала 111 осіб. За 2003 рік організація зросла на 38 осіб.

Фактично організація продовжувала залишатися споживчим клубом, куди люди вступали «за інтересом». Але по-іншому і не могло бути, поки не було створено програми зміни країни. Така програма з'явиться тільки в 2004 році і після цього «Поступ» поступово почне перетворюватися в ідеологічну організацію. В яку люди все більше і більше будуть приходити не для вирішення особистих життєвих завдань, а для того, щоб разом, спільно змінити нашу країну.

Схожі матеріали (історія Поступу)