В номері 782 газети «Громадянська республіка» ми вже говорили про проблеми сфери комунальних послуг. Для повної картини залишилося зазначити п’ять фактів:

1. Завдяки ВГО «Спілка власників житла України» суд визнав незаконним підвищення комунальних тарифів в столиці – це офіційний сигнал злочинності місцевої влади, і не тільки міста Києва.

2. Заборгованість українців за спожиті житлово-комунальні послуги наприкінці 2018-го року зросла до 47,7 млрд. грн.

3. Багато експертів вважають подальше поетапне зростання тарифів на комунальні послуги аксіомою.

4. Міністерство соціальної політики України вже традиційно робить вигляд, що все гаразд, адже за даними Мінсоцполітики доходи населення зростають більш високими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг.

5. Відсутня чітка державна статистика смертей та самогубств, причиною яких є саме тарифи на комунальні послуги та надзвичайна складність виживання соціально незахищених верств населення.

Чиновники не реалізують реальні методи зменшення потоку еміграції.

ДЕРЖАВНИЙ АПАРАТ, ЩО ЗНИЩУЄ ВЛАСНУ НАЦІЮ

Вся цивілізація заснована на економіці, а сучасна економіка заснована на виробництві та споживанні товарів і послуг. Саме виробництво і споживання товарів та послуг наповнюють банківські рахунки населення, комерційних компаній і державний бюджет України.

 

До того ж держава не вживає ніяких заходів, щоб зробити населення впевненішим у витрачанні коштів та отриманні споживчих кредитів, не кажучи про збільшення частоти використання платіжних карток, що укріпило б фінансово-банківську систему України. Зазначена вище заборгованість 47,7 млрд. грн. є показником корумпованості країни і комунального рекету, хоча десятки мільярдів гривень, саме сплачених за комунальні послуги, могли б зміцнити країну через споживання – люди витратили б гроші на різні товари та послуги або інвестували б їх.

ЯК ПРОТИДІЯТИ ФЕОДАЛІЗМУ В УКРАЇНІ

Україна на сьогодні це феодальна держава, яку від середньовіччя відрізняє електроенергія та Інтернет. Не чекайте позитивних змін від баронів і інших обласних сатрапів. Борги людей зростають, заборгованість ніхто не збирається списувати, адже це інструмент придушення суспільства. Стосовно кредитів Міжнародного валютного фонду та умов їх надання складається враження, що керівництво МВФ або в змові з українськими корумпованими високопосадовцями, або ж діє в інтересах західних країн – знищує конкурентний потенціал України на міжнародних ринках та сприяє еміграції найцінніших кадрів. Ні в якому разі не треба вважати, що спеціалісти МВФ не відають, що роблять.

                Але протидія можлива. Наприклад, ВГО «Спілка власників житла України» бореться за припинення зростання тарифів в Києві та добивається перерахунку на користь містян

».

Михайло Марченко,

Член ГО «Поступ»
Коментар Наталії Троянової-Малош:

Це не єдиний доказ того, що «слуги народу» роблять усе догори дриґом: в 2018-му році у Києві зросли тарифи на вивіз сміття. Отже збільшуються видатки на те, на чому інші країни заробляють.