Перші питання, яке собі задає людина, що вступила до ГО – що мені тут треба робити?! Як допомогти спільній справі?! Де я буду найбільш корисним?! На ці питання відносно ГО «Поступ» відповім нижче.

Будь який Член ГО «Поступ» має усвідомити, що для досягнення спільної мети якомога більше людей в організації має працювати по завданим напрямкам. У кожного такого напрямку є свій координатор, який скеровує людей на вирішення завдань згідно напрямку. Звісно всі ці завдання узгоджуються і приймаються виконкомом. Тобто, не треба вигадувати велосипед, а просто вибрати найбільш цікавий для себе напрямок і долучитись до команди через координатора. Звісно, можна пробувати себе в різних напрямках послідовно, або одночасно.

Головне, бути задіяним хоча б в одному з них! У декого може промайнути думка, що члену організації достатньо сплачувати членські внески, підтримувати шлях організації та приходити на загальні збори!? Ми раніше йшли цим шляхом і зрозуміли, що він хибний. Адже на таких принципах не можливо створити ПОТУЖНУ ІДЕОЛОГІЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ. Кишенькову організацію так, але там інші цілі і завдання.

Тому ГО «Поступ» після перезавантаженя організації у 2013 році змінив споживацький підхід і відійшов від принципу мінімальної участі члена організації. ПОТУЖНУ МАСОВУ ІДЕОЛОГІЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ можливо створити лише за умови, що абсолютно всі члени організації так чи інакше задіяні в роботі Поступу. І історичний досвід це підтверджує. Візьмемо, наприклад, ворогів всіх світів та народів, ворогів всього світлого та представників всіх темних сил - більшовиків. Чому вони досягли перемоги? Бо вони, на відміну від Меншовиків та Соціал-Революціонерів, вимагали активної участі членства у процесах руху. Більшовиків станом на 1917 рік було набагато менше, але вони були згуртовані, активні та потужні. Власне, саме тому більшовики і здобули владу в свої руки.

ГО «Поступ» поки що виділяє такі напрямки роботи:

  • Пропаганда – напрямок, що відповідає за поширення ідеології ГО серед населення. Координатор Чубко Денис;
  • Зовнішні кадри – напрямок, завдання якого напряму полягає в збільшенні чисельності організації. Координатор Солодкий Сергій;
  • Внутрішні кадри – напрямок, який піклується про ідеологічний рівень членів організації. Координатор Лемешко Даниїл;
  • Ідеологія – напрямок, що працює безпосередньо з ідеологічним базисом організації. Координатори Черниш Олександр та Кирил Соколов.
  • Газета – напрямок, що забезпечує безперебійний та своєчасний випуск газети «Громадянська Республіка». Координатор Таций Дмитро.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координаторів напрямків.