Кожен з нас мріє жити краще. А дехто бажає перетворити своє життя на казку. Щоб була скатертина-самобранка, чарівна паличка чи мати кувшин з джином і хтось за нас вирішував усі життєві проблеми. Та це тільки у казці жаба перетворюється у прекрасну царівну. А от у житті якраз навпаки.

На кожні передвиборчі перегони висуваються доблесні козаки і мудрі правителі вже 30 років поспіль. І кожен кандидат обіцяє почути кожного, подолати корупцію та, в придачу, епоху бідності. Заявляють, що тарифи зависокі і народ ледь виживає. Нам авторитетно заявляють, що свого газу достатньо для потреб українців і ми не повинні платити за нього європейську ціну. Нам обіцяють запустити економіку та створення тисяч нових робочих місць, щоб люди не їздили на заробітки за кордон, і розвивали свою державу, а не чужу...

А після виборів казка закінчується і виборці отримують товсту або худу, але слизьку і противну жабу, яка тільки мерзотно квакає, жре у три горла, грабує країну тишком та робить усе, аби Україну перетворити на болото, а усіх незгодних добровільно чи примусово змусити або змиритися з життям на болоті, або покинути країну у пошуках кращої долі. І тепер жаба нам розповідає з усіх телеекранів чи шпальт газет, що не усе так і погано в Україні, що, виявляється, війни немає, що реформи відбуваються за планом і ми ось-ось попадемо у світле майбутнє. Але оскільки владі непросто, то треба трохи почекати, потерпіти. Затягнути пояси та не лізти у політику і не заважати їм працювати. Влада точно знає, як нам краще жити і робити!

І здається, цьому театру абсурду не має кінця і краю. Але це не так. Бо сьогодні вже усе більше громадян починають розуміти, що Україні потрібні радикальні реформи економіки, правоохоронних органів та військова реформа. Навіть, двірник та таксист розуміє, що реформа економіки - це коли відкриваються нові виробництва або модернізують старі. Реформа економіки - це коли з’являються нові робочі місця і грошей у кишені людей стає більше. Реформа економіки - це коли підприємці займаються бізнесом, а не відбиваються від перевіряючих та контро-люючих органів. Реформа економіки - це коли податкове законодавство просте, зрозуміле і прозоре.

Реформа правоохоронних органів - це коли громадяни довіряють поліції, коли злочини розкриваються і покарання неминуче. Коли суди судять по справедливості, а закон завжди справедливий. А якщо ні, то геть таких суддів. Ми усі живемо в одній спільній країні. Ну і наостанок реформа армії - це, звісно, зробити так, щоб кожен громадянин був захисником держави. Щоб він знав військову справу і постійно підтримував військові навички. Щоб кожен громадянин у будь-який момент мав стати на захист Батьківщини. Професія військового повинна бути престижна і високооплачувана. 

Україна - не болото. Радикальні реформи потрібні Україні. Досить балачок. Обіцяєш - зроби, не можеш - не обіцяй!