На своїй прес-конференції «Президент 2.0» (20.05.2021р.) Президент України Володимир Зеленський сказав про те, коли ж завершиться епоха бідності. Ось, як він сказав.

«Економіка розвивається не дуже добре. Достатньо повільно через КОВІД. Але тим не менш, якщо порівнювати із європейськими країнами, із світовими, що у них  в цей час, я вважаю, що ми в нормальному стані знаходимось. Але епоха бідності залишиться тільки тоді, коли всі будуть сплачувати податки, коли дерегуляція буде і коли держава буде максимально діджиталізована. Все це буде. Обов’язково».

Триндець! Це те, що зразу хочеться сказати!

Президент країни не знає, що епоха бідності завершується не тоді, коли всі податки сплачують, а коли всі працюють і заробляють гроші! Тобто люди повинні мати змогу заробляти гроші. А для цього необхідно створювати відповідні умови. І для того, щоб сплачувати податки, також треба спочатку ці гроші заробити! А як заробити в країні, яка агресивно ставиться до малого та середнього бізнесу? Далі, Президент пояснює, що треба зробити дерегуляцію. Ще один триндець. Вже майже два роки йдуть спроби уряду знищити спрощену систему підприємництва. Підприємці, замість того, щоб займатись підприємництвом, проводять постійні акції протесту на Майдані! Може пан Президент розуміє дерегуляцію, як повну ліквідацію малого бізнесу? Хто його знає, що вони там думають! Нема малого бізнесу, нема чого регулювати – ось тобі і дерегуляція.

Президент Зеленський ще раз продемонстрував, що він не розуміє те, яким чином країна стає багатою! Або все розуміє, але вважає, що можна ось так безвідповідально говорити, аби тільки щось пообіцяти тим довбурам, які ще продовжують вірити в команду «Зе»!

Дерегуляція – це означає ліквідувати всі, ВСІ (!!!) контролюючі органи, які стосуються бізнесу. Всі, крім тих, без яких не можна обійтись. І діджиталізація буде не потрібна. Бо сьогодні вона впроваджується лише для того, щоб спростити подання купи всяких звітностей, замість того, щоб цю купу звітної лабуди просто знищити! Але звітність залишається, армія державних контролюючих паразитів не зменшується. Лише йде спроба, щоб полегшити і посилити через цю діджіталізацію систему контролю з боку держави. 

То коли ж завершиться епоха бідності? Відповідь очевидна – після того, як почнуться радикальні економічні реформи. Світ має велику кількість позитивних прикладів таких реформ. Навіть, не треба щось видумувати. Просто можна подивитись на Польщу, Сінгапур, Китай, Південну Корею, Японію, Ізраїль, ті ж США. Прикладів багато! Треба просто взяти і зробити, а не пустопорожню балаканину проводити заради власних рейтингів. Має бути в країні той, хто візьме на себе відповідальність і чесно розкаже про всі ці реформи. Про все те, що необхідно насправді зробити. А після цього зможе сконцентрувати свою політичну волю і свій політичний ресурс, щоб все це зробити. Як тільки такі реформи почнуться, то влада, яка їх розпочне, зразу почне користуватись шаленою популярністю! Чому ж так не роблять? Чому такі не знаходяться? Все дуже просто, бо проведення реформ – це і подолання олігархічного протистояння, і протистояння бюрократії. Це небезпечно. Безпечніше розповідати байки про реформи і нічого не робити реально, що наш шановний Президент і демонструє.