Перед приходом до влади ГО «Поступ» поставив за мету (згідно з Доктриною «Громадянська Республіка») забезпечити власний кадровий потенціал, який налічуватиме від 1000 осіб.

Ядро із 1000 членів організації повинно впровадити ідею про зміну системи управління державою в маси, це, як мінімум 3%, але може бути 5-6% від загальної кількості громадян. Далі ця ідея швидко розповсюдиться серед всього населення і тоді вже ніхто і ніщо не зможе протидіяти реалізації приходу до влади громадянського руху «Поступ».

Саме після реалізації впровадження ідеї в маси, шлях охоплення ідеєю із 3-6% до 99,99% населення має термін 3-10 років. Для приходу до влади достатньо підтримки 25% від кількості населення серед представників середнього класу.

Зважаючи на те, що представники середнього класу підтримують не політичні лозунги, а саме чітку і готову до реалізації ідеологію, з якої побудований монолітний фундамент системи управління державою «Громадянська Республіка», то і підтримку серед середнього класу можна очікувати значно вищою від 25%, не враховуючи підтримки люмпену.

Якщо половина з цієї масової підтримки проголосує на виборах за нашу політичну силу, то наш громадянський рух отримає більшість в парламенті.