Вже минув рік, як увесь світ охопила пандемія коронавірусу. Багато хто перехворів на цю хворобу у важкій формі чи легкій, а дехто і не помітив, що щось було, але страху натерпівся, мабуть, кожен. Так сьогодні вже винайшли «ліки» від COVID-19 і кампанія вакцинування крокує світом. Це повинно захистити нас від хвороби короновірусу. Але і тоді і зараз лікарі в один голос запевняють, що головний захисник від цієї хвороби та інших - є імунітет самої людини. Імунітет - це сукупність захисних механізмів, які допомагають організму боротися з чужорідними чинниками (бактеріями, вірусами, сторонніми тілами, тощо).

На сьогодні медицина та фармакологія досягла значних успіхів у боротьбі і лікуванні хвороб. І ми вже так звикли, що на допомогу у будь-якій критичній ситуації нам прийде або чарівна пігулка, або чудодійний укольчик. Але життя щоразу нагадує нам, що і медицина не всесильна, якщо немає здоров’я. А на здоров’я впливає і харчування, і спосіб життя, і ще багато яких чинників. Я хочу розглянути лише один – фізичне виховання дітей, адже це наше майбутнє. 

Нещодавно по телевізору в новинах розказували про скандинавську державу, де на державному рівні піклуються про фізичне виховання дітей. Там кожна дитина після уроків йде на свою спортивну секцію, де і проводить свій час до вечора, а держава фінансує щомісяця витрати за кожну дитину. Тобто діти після школи не тиняються десь, чи розважаються гаджетами, а займаються корисною справою та й ще загартовують своє здоров’я, навчаються терпінню та наполегливості. А крім того здорові діти - це здорова нація!

В Україні теж є програми фізичного розвитку, і можновладці про це кажуть гучні слова. Але в реальності більшість спортивних секцій в Україні тримається на голому ентузіазмі тренерів. Батьки крутяться на роботі, щоб прогодувати сім’ю, а більшість дітей надані самим собі. Я розумію, що олігархічній владі не потрібні ані освічені, ані здорові українці, тому і маємо те, що маємо. 

Так, в Україні куди не кинься, усе треба реформувати. І медицину, і освіту, і державний підхід до фізичного та патріотичного виховання дітей. А на все це потрібно мати гроші. А для того, щоб мати гроші, треба спершу реформувати економіку. Але оскільки в нас олігархічна влада, то вона тільки дерибанить бюджет, бо її і так все влаштовує, а тому треба прибирати олігархію! А це можна лише змінивши систему. Бо демократична система працює за формулою: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад).

Висновок - нація буде здорова, коли від влади буде усунуто олігархію.

ЛІКВІДАЦІЯ ОЛІГАРХІЇ – РЕФОРМА ЕКОНОМІКИ – ЗДОРОВА НАЦІЯ!