Члени громадянської організації «Поступ» постійно працюють по просуненню ідеології «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА» та пошуку однодумців через соціальні мережі. Іноді трапляються цікаві випадки. Один з таких пропонується Вашій увазі.

Максим Твердохліб:

Доброго дня, Денисе.

Якщо доля України Вас турбує, в чому я маю велику впевненість, то прошу прочитати далі. А якщо ні, то ні.

Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Ми хочемо побудувати Велику Україну. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює за формулою: «гроші-виборча компанія-вибори-отримання мандата депутата-витягування грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вам розповіли про нашу роботу?

Денис Філіппов:

Ідея у Вас непогана.

Максим Твердохліб:

Дякую за відповідь. Для знайомства із нами пропонуємо почати отримувати нашу власну газету щотижня на "електронку". А після того, як газета почне приходити, то продовжити нашу розмову. Згодні із таким планом дій?

Денис Філіппов:

Так.

Максим Твердохліб:

Ок. Тоді прошу написати свою електронну адресу. Передам її в нашу службу розсилки.

(через тиждень) Максим Твердохліб:

Денисе, Від Вас очікувати на Вашу електронну адресу?

Денис Філіппов:

Я думаю, все ж таки ні. Хоч я і підтримую Вашу ідею, але не настільки, щоб вийти із зони комфорту

Максим Твердохліб:

А в чому полягає вихід із зони комфорту? В тому, що ми з Вами будемо спілкуватись, щоб Ви розібрались із нашим громадянським рухом? Я ж Вас не запрошую ані приєднуватись до нас, ані зустрічатись, ані ще щось робити? Можете пояснити?

Денис Філіппов:

Ви незнайома людина, зараз в мережі, вибачте, багато шахраїв, тому вихід із зони комфорту - це довіритись незнайомій людині.

Максим Твердохліб:

Капець. Такого в нас ще не було. Навіщо нам довірятись? Ви про що? Ок. Якщо Ви вважаєте, що ми шахраї, то на цьому і завершимо. А наш діалог запропоную, щоб опублікували в газеті нашій. Як приклад, що і таке може бути. До побачення :-)