Структура кожної організації базується і повинна відповідати таким чинникам, як:

  1. РЕАЛЬНА МЕТА, тобто кожна організація повинна бути дієва, слово повинно співпадати із ділом, а не розходитись, одним словом сказав - зробив, яке в свою чергу повинно бути підкріплено справами і можливостями.
  2. АКТИВ, ядро організації, яке має вести всю організацію до мети.
  3. ОРГАНІЗАЦІЯ ОДНОДУМЦІВ, яка формується із громадян та людей, які підтримують рух і вірять в перемогу, в досягнення мети. А також які за своїми особистими, діловими та професійними якостями відповідають вимогам та підтримують рух і цілі в досягненні тих чи інших результатів, та яких об’єднує спільний інтерес і мета.
  4. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, тобто організація повинна не залежати від тих чи інших чинників, які можуть впливати на її функціонування та розвиток, об’єктивність та неупередженість. І в тому числі саме фінансова незалежність. Бо абсолютна більшість організацій в Україні залежить від свого ресурсного центру. А це різко зменшує вірогідність досягнення мети. Бо рух залежить тільки від поведінки ресурсного центру (фінансування).
  5. ЗДАТНІСТЬ ДО ТРИВАЛОГО ТА ПЛАНОМІРНОГО РУХУ, тобто організація повинна рухатись планомірно до поставленої мети протягом тривалого часу. Тобто ціль і мета повинні переслідуватись на протязі всього часу її існування.

Підводячи підсумки по вказаним чинникам, а також, щоб організація, в яку людина повірить, та яка досягне поставленої мети, відповідала вказаним умовам, за відсутності однієї із цих умов жодна організація, установа чи структура не має перспектив в досягненні поставленої цілі та мети, і на кінець ДИСЦИПЛІНА, і ще раз дисципліна.

Як сказав відомий адмірал армії США - Уільям Макрейвен:

«Почніть кожен день із виконання завдання. Шукайте людей, на яких можна спиратися. Поважайте всіх. Знайте, що життя несправедливе і що невдачі трапляються часто, але якщо ви смієте ризикувати, бути сміливими у важкі часи, відбивати кривдників, підбадьорювати занепалих духом і ніколи, ніколи не здаватися... якщо ви все це зробите, наступні і майбутні покоління будуть жити в набагато кращому світі, ніж наш».