У політиці, як і на війні, ти не можеш стояти осторонь. Не зважаючи на твої бажання, ти все одно є учасником процесу. Але залежно від твоєї позиції ти можеш бути жертвою, ворогом або другом. Політика, як і війна, потребує ресурсу. І в кого його більше, хто зі сторін краще використовує наявний ресурс, той і виграє битву.

Для тих, хто ставить за мету виключно дістатися владного кориту, основний ресурс – це гроші. Вони потрібні для того, щоб через засоби масової інформації вплинути на ЛЮМПЕН і отримати їхню підтримку. Їм обіцяють золоті гори, рай на землі  та вирішення всіх проблем, як тільки певна партія чи сила прийде до влади. Люмпен – це завжди ЖЕРТВА! Бо вони не хочуть, а здебільшого й не можуть збагнути, як це працює, відрізнити біле від чорного.

Простіше повірити в красиву казку, що, коли до влади прийде чесна і порядна людина, то вона ЗА НИХ І ГОЛОВНЕ ДЛЯ НИХ УСЕ ЗРОБИТЬ! ЛЮМПЕН ВІРИТЬ, ЩО ДЛЯ НИХ ХТОСЬ І ЩОСЬ БУДЕ РОБИТИ, ЩОБ ВОНИ НАСОЛОДЖУВАЛИСЯ БЕЗТУРБОТНИМ ЖИТТЯМ. І навіть якщо цього знову не станеться, Жертва буде сподіватися і чекати. Скаржитися, скиглити на несправедливе життя і знов чекати  на ЧЕСНИХ І ПОРЯДНИХ!

А ще є прошарок людей, які достатньо освічені й розуміють усі процеси, що відбуваються в країні та при цьому ні чого не роблять, навіть коли бачать, що країна котиться в прірву. Їх ніщо не цікавить окрім себе та, можливо, їхньої родини. Таких людей ми називаємо СОЦІАЛЬНИЙ ДРОН і вважаємо ВОРОГАМИ. Адже на відміну від люмпена, який є жертвою за своєю суттю, бо не може збагнути прості речі, соціальні дрон все розуміє, але Батьківщина їм не цікава. Їм все одно, де жити і що коїться в країні. Такі люди живуть за принципом «моя хата скраю – я нічого не знаю», а значить вони для нас ВОРОГ!

І є менша частина громадян, які беруть активну участь у житті країни - Патріоти. Це люди, які постійно, а головне активно беруть участь у громадських і політичних процесах життя держави.Ці громадяни для нас Друзі, бо вони відповідають другому постулату Доктрини «Громадянська республіка» «Постулат №2: Кожен громадянин зобов'язаний брати  участь в управлінні своєю державою особистоабо через делегата. Це означає, що тільки той, хто бере  участь в управлінні державою, має права громадянина. Той, хто не виконує цей обов’язок — автоматично втрачає права громадянина». Так ми розуміємо, що не всі вони пристануть на наші позиції, не всіпідтримають нашу ідеологію. Але той факт, що громадяни активно задіяні в політичних та громадьських процесах дає можливість їм краще розуміти ці процеси та тверезо оцінювати дії влади й прогнозувати рух своєї Батьківщини, а значить і свої дії. Ми, ГО «Поступ», як ніхто зацікавлені, щоб люди були дісно громадянами по суті (брали участь в управліннікраїни), розумілися і відслідковували політичну ситуацію в країні. Ми завждираді Друзям і готові до співпраці!

 

P.S.:Хочу звернути увагу, що люди чомусь плутають поняття і вважають, що раз людина любить Україну, мову то він вже автоматично є патріот і справжній громадянин. Так, любити свою Батьківщину і мову це добре, але ж зміни в країни відбувають за допомогою дій, а не балачками. Бо куди не ткнися, звідусиль критикую і повчають, а як пропонуєш попрацювати, то тільки й чуєш: «Часу не має/Політика це брудна справа та інше… ».