Майже вся країна пореготала з нововведення під назвою «Правила сексу». В соціальних мережах були жартівливі пропозиції щодо відповідних заяв розписок та актів виконаних робіт.

Проте, чи смішні ці нововведення, адже в кожному жарті є лише частина жарту.

Окрім плутанини, можливого сплеску шантажів та безпідставних вироків, є ще один негативний наслідок цього «Закону».

Цим законом наші об(зас)ранці (необхідне підкреслити) пом'якшили відповідальність для ґвалтівників неповнолітніх. А саме: було від 10 до 15, стало від 8 до 15. Тільки уявіть, Законом про попередження насильства пом'якшити відповідальність для ґвалтівників неповнолітніх.

Таким чином, мова може йти про серйозне педофілічне лоббі в нашому парламенті. А ось це вже не жарти.

Зауважу, що про погану підготовку цього закону, його суперечливість діючому законодавству та явно педофілічний нахил депутатів було попереджено двічі. Але навіть це не змусило їх діяти в інтересах Громадян України. Яскравий показник якості тих «народних штрихів», яким начебто довірили громадяни на демократичних таємних виборах.

При цьому, мене не полишає думка, чи за умов делегування можлива така ситуація. Ні, неможлива.

Я впевнений, що за умови делегування, вже після того, як уповноважені делегати (обранці) «поставили раком» Конституцію України під конкретну особу (Закон «про Юру та прокуратуру») таких делегатів було б відізвано з належними наслідками (переселення до смітників тощо). І до потурання педофілам вже не дійшло б. Тож до тих пір, поки ми (ГРОМАДЯНИ) будемо обирати на таємних виборах, а не делегувати, обранці будуть засранцями та безкарно ставити «раком» і Конституцію України, і Державу, і Громадян в цілому.