П'ятирічний термін президента ПОРОШЕНКО добігає кінця. Скоро ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ може стати звичайним громадянином з приставкою «екс президент», і це, на мій погляд, його бентежить найбільше.

ПОРОШЕНКО так і не спромігся прибрати з країни такі ганебні явища, як підкуп виборців, «роздача» грошей з держбюджету, завезення автобусами бюджетників на мітинг. Корупція продовжує панувати на теренах нашої держави.

Колись у фільмі «АДВОКАТ ДИЯВОЛА» було сказано: «…Ні у кого не виходить вигравати все життя ... Марнославство — мій найулюбленіший з гріхів. Він такий фундаментальний, самолюбство — це природний наркотик».

Через п'ять років після загибелі Небесної сотні на Майдані і тисяч загиблих на фронті наша держава здобула немалих досягнень в розвитку. Проте справжнім гаслом РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ було саме подолання корупції, знищення її, як явища. І про це наш президент на початку своєї каденції говорив дуже багато. Але нічого не зробив в цьому напрямку. Навпаки, перед виборами стали виникати один за іншим корупційні скандали в різних сферах життя, і особливо кричущі в оборонній сфері. У тій сфері, яка зараз для нас є найголовнішою.

І тут ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ почав розуміти: є реальний шанс залишитись поза владою, що зробить його вразливим. Тому на перемогу кинуті всі сили і засоби. ПЕТРО ПОРОШЕНКО, навіть, пообіцяв після виборів повернути Крим і Донбас, так, як колись нам обіцяв і не виконав закінчити війну на Сході за місяць.

Мене шокує готовність нашого суспільства занижувати планку власних цінностей, які дісталися всім нам дорогою ціною, і миритися з речами, які п'ять років тому здавалися аморальними і неприйнятними за будь-яких обставин.

Коли ПЕТРО ПОРОШЕНКО йшов до влади, на це було витрачено багато ресурсів, тому після виборів він забув про свої обіцянки і почав будувати систему під себе задля того, щоб повернути «вкладене» у його перемогу. Але бажання завжди вигравати приводить до краху!

І в такому стані речей не винні самі політики, в такому стані речей винна система. Система приходу до влади, система виборів, система контролю. Народ України перетворився у статистів, замість того, щоб бути справжніми громадянами.

Може настав час змінювати систему управління країною? Демократична форма правління вичерпала себе! Чи не час придивитися до нового устрою держави, яке пропонує ГО «Поступ»?

РАЗОМ ДО ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!