Під час проведення опитування серед членів організації «Поступ» з приводу включення в роботу з пошуку однодумців, ми отримали таку цікаву відповідь:

«Мені здається, що всіх залучати до пошуку кадрів, – це неправильно. Колись пропонували на вибір будь-яку громадську роботу, направлену на підтримку та підсилення організації. В такому разі, психічних перепон бути не може».

І, на перший погляд, все логічно, але давайте розберемо кожен момент окремо.

КАДРИ. Громадянська організація «Поступ» головною своєю метою ставить побудову Великої України.

Форма правління Великої України є «Громадянська Республіка», а це значить, що потрібно змінити систему формування влади. Для того, щоб змінити систему, нам потрібно виконати три умови:

  • Наявність ідеології та моделі нової держави.
  • Створення масової ідеологічної організації.
  • Підтримка народу.

На сьогодні «Поступ» повністю сформував ідеологію і має відповіді на усі питання щодо ідеології! Єдине, що нас стримує — це відсутність чисельного зростання організації. Тому кожен член організації, що бажає досягнення мети побудови ВЕЛИКОЇ УКРАНИ, повинен брати участь у роботі зі збільшення чисельності організації «Поступ». Це той мінімум, який він повинен виконувати обов'язково! А вже за бажанням може приймати участь ще у напрямку газета «Громадянська республіка», «Пропаганда», тощо. Ми зібралися КРАЇНУ ЗМІНИТИ, а це можливо зробити лише при наявності ВЕЛИКОЇ ІДЕОЛОГІЧНОЇ МАСОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. Буде зростання організації — буде ВЕЛИКА УКРАЇНА! Не буде зростання чисельності організації — уся наша багаторічна праця так і залишиться нікчемним пшиком. КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ! А тому пропоную кожному приєднатися до кадрової роботи і прискорити нашу перемогу.

ІНША РОБОТА. Якщо ми бажаємо досягти поставленої мети, то ми повинні робити те, що нас до неї наближає. На найближчий час це є виключно кадрова робота. Усі інші роботи теж важливі, але не першочергові.

ПСИХОЛОГІЧНА ПЕРЕПОНА. Усі люди різні, і члени організації — не виключення з правил. Ми розуміємо, що не всі поступівці люблять спілкуватися з незнайомими людьми. Ми також визнаємо небажання спілкуватися з незнайомцями, як підставу відмовитися від роботи в кадровому напрямку. Але, при цьому, ми також розуміємо, що це дуже зручна підстава для декого, щоб ухилитися від ВАЖЛИВОЇ для нас роботи. Шановні поступівці! Нагадую вам, що ми зібралися КРАЇНУ ЗМІНИТИ, А НЕ В «БІРЮЛЬКИ» ГРАТИСЯ і тому давайте по-дорослому відповідати за свої слова і вчинки. Ми ж не пропонуємо вам на вулиці знайомитися з незнайомими людьми і агітувати за ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! Ви у зручний час та місце, через комп'ютер, планшет або телефон в соціальній мережі Фейсбук пропонуєте незнайомій людині дізнатися про нашу ідеологію! Де, скажіть, тут психологічна перепона? Можливо, ви хвилюєтесь за свій імідж, то це не проблема! Відкрийте інший профіль у Фейсбуці та станьте «королем» спілкування.

Я ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ, ТОМУ ПРАЦЮЮ В КАДРОВОМУ НАПРЯМКУ!

А ТИ?