Продовження циклу відповідей і коментарів щодо сплати додаткових членських внесків.

Серед членів організації «Поступ» було проведено опитування з приводу сплати додаткових внесків. Кожному поступовцю було поставлено два питання: «Чому в організації ті, які дають додаткові внески, їх дають, а ті, які не дають, їх не дають?». Публікуємо одну з цікавих відповідей:

«Не дають, бо скоріше за все діють за принципом «навіщо давати більше»! 

Коментар Любові Замурій, члена Виконкому «Поступу»:

Бажання мати все і без зусиль, а ще краще задарма, притаманне певній частині нашого суспільства. І скільки б така частина суспільства не отримувала будь-яких благ, або такі блага просто так падали їм неба, це завжди для них буде халявним, «безцінним» в розумінні «неповноцінним» і ніяким.

Можливо таке відношення і ставлення — це частина того надбання і виховання, ідеології, які раніше так плекались в основній масі — «будь, як усі», «прагни перекласти відповідальність за свою долю на когось іншого», «а навіщо робити більше». Для мене, коли людина не прагне більшого і кращого, — це однозначно крок назад, такий собі повільний біг назад у минуле. Адже бажання справжнього і чогось більшого, іншого, ніж вчора і сьогодні, — це розвиток, це крок до нового і кращого завтра. Тому для мене особисто додаткові внески — це крок вперед. І немає значення, якого розміру твій внесок, твій крок, але постійно з дня у день, з місяця у місяць, такі кроки складаються у довгий шлях, яким йду я і пройдуть інші. І сьогодні  «дати більше» — це свідомий вибір зробити більше, бути більш відповідальним за свою долю, свою країну і майбутнє.