«Поступ» виступає за зміну системи влади в Україні. Необхідно ліквідувати демократичну форму правління і встановити Громадянську республіку. Є ТРИ умови зміни системи влади, це політологічна класика, тут детально не буду розписувати, про це докладно в Доктрині "Громадянська республіка" (читати тут).

А якщо коротко, то для зміни системи влади необхідні:

  1. Модель нової держави, тобто ідеологія, та план реформ.
  2. Масова ідеологічна організація.
  3. Підтримка народу.

Зауважте, мова йде не про прихід до влади, а про зміну системи. Різниця в тому, що для зміни системи влади, власне сама влада є не самоціль, а засіб. А для приходу до влади, влада є ціль (мета).

Так от, для приходу до влади потрібні лише ГРОШІ. За гроші наймається "команда", за гроші створюється потужний піар, за гроші відбувається підкуп прямий та непрямий виборців, за гроші робиться все. Тобто, просто треба мати гроші, багато грошей. Також зауважу, що після приходу до влади така  "команда" не зможе нічого толкового зробити крім дерибану країни, бо ті, хто дадуть гроші. будуть вимагати розплати.

Саме по такій класичній схемі останнє десятиліття працюють олігархи України.

Тобто існує нерозривна формула «ГРОШІ → ВИБОРИ → ПРИХІД ДО ВЛАДИ → ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ → ГРОШІ В НОВІ ВИБОРИ».

До чого привела така формула ви всі чудово відчуваєте на собі.

А от для зміни системи якраз гроші відіграють не першу, а одну з останніх ролей. Потрібні не гроші, потрібні ЛЮДИ, багато людей. Але наша головна мета не просто людей знайти, а впровадити ідею в суспільство. Тоді і людей потрібних буде більше, і шукати їх буде простіше. А вже люди дадуть і гроші, люди створять справжню КОМАНДУ реформаторів, люди будуть робити потрібну роботу задля їх перемоги. Тобто головна проблема не в пошуках купи грошей, головне знайти потрібну кількість людей для створення потужної ідеологічної команди.

Отже будуть люди — буде все.

Люди — самий цінний ресурс.

Саме по такому шляху рухається організація "ПОСТУП", це самий складний і довгий шлях, але він єдино правильний.

Ми шукаємо справжніх ГРОМАДЯН. Приєднуйтесь і разом ми обов'язково переможемо.

Демократія буде ліквідована!

Громадянська республіка замінить демократію!

Ми "ЗА" ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!