Вирішив написати роздум на дуже важливу для сьогодення тему — тему «політика в моєму житті». Ця тема сформувалася під час розмови з одним громадянином, з вуст якого прозвучала така фраза: «Шановний, мене зовсім не цікавить політика та все, що із нею зв'язано. І я не вірю ні в які зміни на краще. Гарного вам дня».

Моє бачення. Я особисто спостерігаю повну аполітичність громадян, багато з яких кажуть, що «політика — це не моє». Або «Я в цій країні нічого не можу вирішити. Або «Я в політиці нічого не розумію» і таке інше в цьому ж напрямку. Але давайте поміркуємо, якщо кожному громадянину буде не цікаво те, що відбувається в країні, то хіба ми тоді зможемо збудувати чудову Україну? Це теж саме, якщо, наприклад, у людини є проблеми зі здоров’ям і вона: 1) або піде в лікарню розібратися в чому проблема; 2) або зробить вигляд що нічого в організмі не відбувається і пустить усе на самотік. Очевидно, що при виборі другого варіанту можуть бути ще гірші наслідки. Тому в управлінні країною працює той же самий підхід. Або ти все тримаєш під контролем, або отримуєш те, що сталося.

Але ж українці звикли жалітися на владу не маючи бажання розібратись, в чому причина такого стану речей, які зараз відбуваються в країні. А тут ще й нам нав’язують хибну думку, що політикою мають займатися лише політики. То, звісно, навіщо щось робити? Влада за нас подумає і всім нас забезпечить. І ось таке відсторонення громадян від держави призвело до панування олігархії в Україні, яка піклується лише про свої статки, видумуючи різні схеми збагачення, а не про своїх громадян.

Від кожного з нас залежить, в якій країні ми будемо жити. Буде Україна процвітаючою, безпечною і комфортною для життя чи така, як зараз, — залежить від тебе. Бо втеча від проблем все одно їх не вирішить. І ніхто за нас цю проблему теж не вирішить, тому давайте будемо свідомими громадянами своєї країни і робитимемо щодня щось для зміни країни на краще. Адже нам треба збудувати Велику Україну, де залюбки житимемо ми, наші діти і онуки!

Для тих, хто не знає що робити, — долучайтесь до лав організації «Поступ»! Ми знаємо, як і що робити.

Якщо не подобається «Поступ», знайди іншу організацію, або створи свою. Але роби щось.

Я — Громадянин! Я — за Велику Україну!

Україна — це моя країна!