У Господарському суді Київської області слухається справа за позовом Богуславської районної ради до ТОВ ВКП «Силует» про розірвання договору оренди нерухомого майна — будинку, в якому зазначена організація більше десяти років займається господарською діяльністю, при цьому належним чином і вчасно сплачує за оренду та надає робочі місця місцевим мешканцям. У ТОВ ВКП «Силует» добра репутація соціально відповідального бізнесу.

Але голова Богуславської районної ради Замирайло В.М. одноосібно вирішив розірвати договір оренди, при цьому сьомий раз за свою виборчу каденцію подає до Господарського суду Київської області позов про розірвання договору оренди, і кожен раз з новими підставами.

Усі минулі рази Богуславській районній раді було відмовлено на правових підставах, і ось Замирайло В.М. винайшов новий, але незаконний спосіб — він підробив рішення райради і надав його до суду. У рішенні райради Замирайло В.М. незаконно і одноосібно збільшив собі повноваження, зокрема право на подання позову до суду про розірвання договору оренди, про що оперативно було проінформовано правоохоронний орган. На підставі отриманих доказів до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено повідомлення №12018110090000151 про скоєний злочин за статтею 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення».

Про відкрите проти голови Богуславської райради кримінальне провадження було повідомлено суддю Карпечкіна Т.П., який розглядає господарську справу про розірвання договору оренди з вищезазначеною організацією. Однак судді таке повідомлення лише заважає, оскільки, діючи упереджено, він бажає вирішити питання на користь колеги-чиновника, а тому відмовляє в усіх поданих клопотаннях і не бере до уваги достовірні архівні документи, у яких взагалі відсутні повноваження пана Замирайло В.М. щодо розірвання договору оренди. Представник корумпованої судової системи, не дуже й приховуючи це, без чіткого обґрунтування та упереджено, захищає інтереси пана Замирайло В.М. Судді начхати на закон, на відсутність повноважень голови на подання позовної заяви і на відкрите кримінальне провадження за службове підроблення Замирайло В.М. Найімовірніше пан Карпечкін Т.П. заздалегідь налаштувався на протизаконне судове рішення, а закон для нього не існує — він і є «закон».

Підводячи підсумки варто зауважити, суддя Карпечкін вже не вперше помічається у неправомірних рішеннях. Формується окрема група мешканців, які дуже невдоволені самоуправством місцевих органів влади. Фактично своїми діями Замирайло та Карпечкін дискредитують законодавство і власними інтересами руйнують репутацію державних органів Київської області, про що ми неодмінно повідомимо Київську обласну державну адміністрацію, Верховну Раду України та Вищу раду правосуддя. Місцеві мешканці обговорюють збір підписів щодо  акції протесту та висловлення колективної недовіри вказаним посадовцям. Зі свого боку напрямок «Захист» продовжуватиме висвітлювати беззаконня, що стало хронічним. Далі буде.

Коментар юриста, Олександра Черниша, щодо неможливості негайно зняти чиновників з посад рішенням громади: «Cудді судять так, як хочуть. На те вони й незалежна гілка влади. Все у кращих традиціях демократії. А суд має залежати від Громадян і діяти в їх інтересах, в інтересах порядку та справедливості. Лише ліквідація демократії з її незалежністю суду зможе якісно змінити ситуацію».