Знову і знову читаю, що там хтось скаржиться на відсутність зарплатні, на малі виплати інвалідам та молодим матерям, на дорогі ліки, на відсутність підтримки держави важко хворим громадянам і т. д. Це все дійсно так. Але у мене питання до всіх цих глибоко нещасних людей, яких мені реально шкода суто по-людськи.

А ЩО ВИ ОСОБИСТО ЗРОБИЛИ, ЩОБ ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ НА КРАЩЕ?!

Ви, мабуть, сходили на вибори раз у пятирічку, заплатили якісь податки, помахали руками на мітингу проти чогось? Ви, мабуть, вважаєте, що для вас хтось і щось повинен зробити? Вам хтось і щось повинен дати?

Якщо це так, то ваш стан «повна дупа» є абсолютно справедливим. Не справедливо таке буде лише для тих громадян, які розуміють, що прийти на вибори і заплатити податки це дуже мало. Для того, щоб змінити ситуацію в Україні на краще кардинально, треба змінити систему управління державою, тобто змінити правила формування влади. Треба, щоб громадяни, нарешті, стали відповідальними за нашу з вами УКРАЇНУ, щоб громадяни отримали реальний контроль над владою.

А для цього треба працювати щодня — роками. І, навіть, якщо ви вже втратили своїх рідних, то підніміть свій зад, включіть мозок і почніть працювати заради майбутнього УКРАЇНИ, заради тих, хто ще не народився, хто ще має шанс вижити. Без зміни системи влади НІЧОГО кардинального на краще не буде.

Демократію треба ліквідовувати!