Ще один невеликий діалог зі спілкування з незнайомою для нас людиною щодо ознайомлення із ГО «Поступ» та його курсом на Громадянську республіку.

Таких та аналогічних діалогів ми проводимо дуже багато. Така робота йде кожен день. Головний її результат – знаходження однодумців, тих, хто погоджується з нашими ідеями та приєднується до нашої потужної когорти.

Дмитрий Таций 

«Добрий день, Владе! Звертаюсь до Вас від імені нашої ГО «Поступ». Ми вважаємо що, для того, щоб ситуація в Україні змінилася на краще, потрібно змінити саме систему влади, а не поганих на чесних і порядних. Сьогоднішня демократична система працює за формулою: «гроші-виборча компанія-вибори-отримання мандата депутата-витягування грошей із прибутком», що неминуче призводить до корупції чи олігархії. Наша мета – замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Наполегливо працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви ставитеся до того, щоб я Вам розповів про нашу роботу?

Vlad Yaremov
«Перепрошую, я проживаю не в Україні і в громадській та в політичній діяльності не зацікавлений».

Дмитро Тацій
Ви збираєтесь повертатися жити в Україну?

Vlad Yaremov
Ні.

Дмитрий Таций
Добре. Хай щастить.

Vlad Yaremov
Дякую! І як би там не було, нехай Вам так само ж щастить у громадсько-політичній діяльності! Повірте, обожнюю Україну, її культуру, а особливо українців, якими б іноді дивними вони не були. Одне ненавиджу: нашу, вибачте, підарську владу. Я займався певний час юридичною та політичною діяльністю і зрозумів , що просто не створений для цієї роботи. Тому... Вірю у Вас, в Україну, і в хороших людей, які її піднімуть! З величезною повагою і вірою у Вас!

Дмитро Тацій
Дякую за хороші слова. При цьому дуже суперечливо виглядає позиція «Я за, Я підтримую...», але при цьому нічого не роблячи. Дуже легко переживати за Україну, проживаючи за кордоном.

Vlad Yaremov
А ось зараз Ви проявили ту частину української ментальності, яку я не люблю. Всього найкращого.

Дмитро Тацій
Мені по барабану, як Ви мене та мої слова сприймаєте. Україна в дупі і котиться в прірву. І дуже легко співчувати та переживати проживаючи поза її межами.

Vlad Yaremov 
Спочатку ментальність свою міняйте, а Україна потім з цієї дупи сама вилізе. З такою ментальністю і світосприйняттям ніякої цивілізованої України не буде! Це я Вам кажу як людина, яка вже певний час проживає за кордоном і бачить, що система влади – це другорядне. Спочатку працювати треба з народом. І, до речі, поганенько Ви у свою партію вербуєте. Замість того, щоб мене критикувати, могли б, наприклад, переконати мене стати інформаційним осередком Вашої партії за кордоном для отримання подальшої підтримки наукових, владних, фінансових закордонних структур. Ви набагато старший, певно, маєте більший життєвий досвід. Але таке враження, що я в політиці шарю більше в рази, аніж Ви. Далі... Таке враження, що Ви взагалі не маєте здібностей спілкування з людьми і навичок ораторської майстерності. Вам по цимбалах, як я сприйняв Ваші слова? А чи знаєте Ви істинну причину мого виїзду за кордон? Не знаєте… Тому засуньте свою критику глибоко у Вашу жирну сраку. О, пробачте, перейшов на особисте. А нєхєр критикувати те, чого не знаєш. З таким спілкуванням Ви навряд кого наберете. І врахуйте, що, грубо відштовхнувши одного Вашого потенціального працівника, Ви автоматично втратили ще 100 таких працівників. Я ж рекомендації можу давати. Політика – це перш за все, ще робота і спілкування з людьми, а не тільки боротьба за владу! І наостанок, повірте, я тут за кордоном, для України роблю більше, аніж Ви, перебуваючи в Україні

P.S.: Дуже хотілося дізнатися, а що ж такого корисного для України робить Vlad Yaremov. Можливо, я помиляюся і треба перед ним вибачитися!? Але вже, мабуть, не дізнаюся. Бо йому, мабуть, нічого сказати. Таких, як він, ми в ГО «Поступ» називаємо «СОЦІАЛЬНИЙ ДРОН». Він завжди розкаже що треба робити, який Він патріот-молодець, а на останок ще й облає. А потім швиденько заблокує профіль, ставлячи співрозмовника в бан, щоб не надокучав. Для організації «Поступ» соціальний дрон – ВОРОГ№1! 

ПРИЄДНУЙСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСТУП»!

ПОБУДУЄМО РАЗОМ ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!