Щодня наша команда по нарощуванню чисельності організації «Поступ» надсилає декілька десятків повідомлень, головна мета яких ознайомлення громадян України з громадянською ідеологією та пошук однодумців. Іноді ми отримуємо цікаві відповіді, які й друкуємо в нашій газеті. Вашій увазі пропонується повний текст листування з депутатом міської ради, кандидатом економічних наук, доцентом Ольгою Нагорною.

Валерій Міщенко:

Доброго дня, пані Ольга. Якщо доля України Вас турбує, то, це звернення Вас стосується. А якщо ні - то ні. Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Ми хочемо побудувати Велику Україну. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює по формулі: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом? З повагою, Валерій Міщенко.

Olga Nagornaya:

- Я не погоджуюсь з вашою тезою, адже гроші-вибори - це не про мене, тому навіть формула мене ображає, бо я теж депутатка!

Валерій Міщенко:

- А ми, пані Ольга, і не про Вас говоримо, а про СИСТЕМУ! Це не наша теза, а загальновідомий факт. Тому обговорювати це питання взагалі немає сенсу. А те, що Ви чесна, принципова, впливова і енергійна депутатка, яка живе виключно для суспільства, а не для себе - то в цьому ми не сумніваємось. Успіхів Вам і до побачення.

Olga Nagornaya:

- З олігархічною системою зараз почав боротись Президент, тож усі шляхи відкриті у боротьбі.

Валерій Міщенко:

- Олігархія - це поєднання бізнесу і влади. Це звичайна політологічна класика ще з 19 сторіччя. Олігархія є наслідком демократичної системи влади, яка працює за принципом: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. Тому, для того, щоб ліквідувати олігархію, необхідно ліквідувати зазначену чинну демократичну систему влади. Як ми бачимо, Президент та його компанія аж ніяк не збирається змінювати демократичну систему влади. А те, що він робить під назвою «боротьба із олігархами», є звичайною політичною боротьбою, і не більше. Дивно, що депутату треба пояснювати ці елементарні речі! Чи може депутат вважає нас дурнями?

Валерій Міщенко:

- Доброго ранку пані Ольга! Наша розмова з Вами виявилась показовою і я запропоную нашій організації, щоб ми опублікували наш діалог в нашій газеті. До побачення.

Olga Nagornaya:

- Доброго ранку, проте я не дозволяю друкувати особисту переписку, дякую за розуміння. Це не інтерв’ю.

Валерій Міщенко:

- Ми з Вами не вели особистих переписок. Я з Вами спілкувався як представник громадянської організації із Громадянином. Ми вважаємо, що будувати Велику Україну - це не право і не бажання, а обов’язок. Крім того, Ви не простий громадянин, а службова особа - депутат. Тому публікувати чи не публікувати наш діалог буду вирішувати не я, а наша організація. Якщо організація вирішить, що це буде доцільно, то опублікуємо. Бажаємо Вам успіхів у Вашій депутатській роботі, але в разі, якщо робота йде шляхом по розбудові Великої України. Хоча, на жаль, партія «Слуга народу» поки що демонструє інший шлях.

P.S.: більше ніякої відповіді ми не отримали від депутатки.