Як змінити Українське суспільство? Усі мої знайомі та друзі постійно ставлять мені питання: «Так коли ж наступлять позитивні зміни у нашому суспільстві?». Усі розуміють, що такі зміни ведуть до покращення рівня життя звичайних громадян. Але як зробити такі зміни? Само собою нічого не відбудеться, бо існуючий порядок влаштовує в першу чергу еліту суспільства, яка нічого і ніколи міняти не хоче і не буде. Нам, звичайним громадянам, постійно будуть розповідати усілякі казочки, та відволікати увагу громадян від проблем. Мовляв це все проблеми сьогодення, які пов’язані з зовнішніми чинниками, а еліти навпаки піклуються про громадян.

Насправді це не так. При нинішньому устрої суспільства, еліта дбає тільки про себе. А розуміючи, що їх може змінити інша еліта, збільшує темпи збагачення. Початок змін в суспільстві напряму залежать від зміни еліти. Тобто потрібно впливати на еліту, щоб почалася еволюція суспільства. Постає питання, як впливати? Дуже просто - це використовувати звичайну пропаганду. Пропаганда - це дуже сильний інструмент, за допомогою якого можна чорне видати за біле і навпаки, з мухи зробити слона, навіть можна повалити владу. Звертаємо Вашу увагу, що громадянська організація «Поступ» виступає за зміну системи влади. Бо проста зміна влади нічого не дає. А крім того, зміну системи влади ми також будемо робити конституційним шляхом.

І виходить, що пропаганда — це лише інструмент, за допомогою якого людям вкладається певна інформація або ідея. В нашому випадку ми використовуємо пропаганду для впливу на еліту суспільства. Механізм такого впливу наступній. Використовуючи пропаганду, ми впливаємо на громадян, які змінюють своє ставлення до еліти та влади. А еліта, в свою чергу, починає процеси змін, швидкість яких залежить від тієї пропаганди, яку ми використовуємо. Таким чином швидкість зміни суспільства залежить від пропаганди в цілому. Закликаю усіх не байдужих та свідомих громадян, які очікують на зміни, приєднуватись до лав ГО «Поступ», та активно впливати на еліти для зміни суспільства. Перемога можлива тільки разом!