Громадянська організація «Поступ» має на меті побудову Великої України і для цього формує потужну ідеологічну організацію. Ми щодня за допомогою соціальних мереж ведем роботу по пошуку однодумців і тих, кому доля України не байдужа. Іноді відбуваються цікаві діалоги, які ми потім друкуємо в газеті. Нижче наводимо один з таких діалогів, що відбувся в Instagram, коли був помічений цікавий пост. Діалог наведено таким як є, без правок.

aleksei_parashchenko:

  • Ті, хто купує владу за гроші, звикають отримувати від неї вигоди. Земля дає достатньо, щоб задовільнити споживчі потреби, але недостатньо, щоб нагодувати жадібність. Збираючи податків більше, ніж потрібно, влада вдається до легальної крадіжки. Адже це вже не тарифи - це податок на життя!
  • У житті не так багато переможених, набагато більше тих, хто й не намагався боротися. Несправедливість НЕ завжди пов’язана з якоюсь дією, часто вона криється саме в бездіяльності.
  • Національний флешмоб «1 з 1000» це об’єднання лідерів з Україною у серці. Зібрати команду з потенціалом змінити Країну!
  • Тих, хто планує політичне майбутнє, кому набридло Бачити цей бардак!
  • Тих, хто готовий допомагати знаннями, ресурсами, фінансово, медійно або експертним досвідом!
  • Тих, хто стане частиною історії відродження України!
  • Ви запитаєте, яка наша політика? Майбутнє дітей, здорові батьки та щасливі сім’ї. Сильна Нація - ось наша політика!
  • Ми Ніколи НЕ матимемо захисту, якщо у нас не будє своєї спiльноi Партії! Не можна розраховувати на джекпот, якщо Ми не закинули навіть декілька монет у автомат! Це, немов чекати врожаю з місця, де ми нічого не саджали!

1000 значків для 1000 лідерів, які ми будемо надсилати на пошту Всім, хто підтримає нашу з Вами спільну Партію переказом від 1000 грн. Також усіх буде запрошено для Подяки на найближчий з’їзд Партії післе реєстрації в Міністерстві Юстиції. Державний внесок за реєстрацію організації становить 320 000 грн.

Будь-який Ваш посильний внесок допоможе розбудові Сильної Партії! Яка буде розв’язувати саме наші проблеми, а не харчування олігархів. Переказ можна зробити на рахунок організації ПриватБанк:

UA453052990000026008006234767

Або карта монобанк: 5358380887236555

Скріншот грошового переказу, або фото чеку обов’язково Зберегти))!

Україна має буті сильною!

Партія «Сильна Нація»

https://silnanaciya.org.ua/

Владислав Компанець:

Яка Ваша програма по боротьбі з олігархією?

aleksei_parashchenko:

Це велике питання) цілий комплекс заходів. Але головна мета переформувати все) описати тут це важко) А які Ваші пропозиціі?

Владислав Компанець:

Причина в формулі: Гроші - Вибори- повернення грошей з прибутком. Я так розумію Ви пропонуєте ряд реформ? Саме яких і з чого на Вашу думку потрібно почати?

aleksei_parashchenko:

С сбора подписей и денег на регистрацию Партии нужно начать иначе ничего другое не имеет никакого значения! Поддержите)?

Ещё 3500 подписей нужно!

Владислав Компанець:

Для створення партії в першу чергу має бути ідеологія. Тобто має бути визначено головну проблему країни (діагноз) і створено план виходу з кризи (лікування). І вже після цього мають набиратись послідовники. Коли їх кількість досягне певного рівня, то можна говорити і про партію. Тобто починати треба саме з ідеології та пошуку однодумців. А не збору коштів невідомо для кого і для чого.

Хоча ми згодні. Ми готові прийняти від автора проекту гроші до себе, в «Поступ». У нас вже все є, крім необхідної першої тисячі чоловік. Тому, будь ласка, пане «політик» можете робити перерахування на наш поступівський рахунок на розбудову Великої України. Номер рахунку є в кожному номері газети. Чекаємо від Вас на кошти, які точно направимо туди, куди треба, а не в смітник.

aleksei_parashchenko:

Ваше субъективное услышал) Желаю успехов Вашему проекту).