Перед тим, як приєднатися до нашої організації «Поступ», чимало людей сумніваються з приводу того, чи не буде членство в ній накладати якісь обмеження на свободу поведінки. Але ця думка є хибною. І ось чому. 

Кожен член «Поступу» звісно що залишається таким самим громадянином та учасником суспільного життя, як і був до вступу до організації. Та продовжує жити своїм звичайним життям. Проте, ставши членом організації, зрозуміло, що поступівець почав поділяти її цінності та ідеологію Громадянського руху. Відповідно, буде дивно та нелогічно, якщо він у своїх висловах буде  дискредитувати засади,  принципи та ідеї, на яких стоїть, керується та впроваджує «Поступ». Тому такі вислови ми вважаємо неприйнятними для члена організації. Крім принципів громадянського суспільства, кожен поступівець залишається перш за все свідомою людиною, що у повсякденному житті керується загальнолюдськими цінностями. Одна з яких може бути сформована як не бажати іншому того, що не хотів би, щоб інші вчинили відносно нього. 

Ось такі нескладні “обмеження” накладаються на громадянина, що стає членом організації «Поступ». Сподіваюсь, не такі вже й складні вони :)