То скільки ж і кого, чи чого чекати, щоб в Україні почала змінюватись ситуація на краще? Відповідь на це питання і проста, і складна одночасно. Розберімося ж.

Найпоширеніша думка серед українців така – нам потрібний чесний і порядний патріот-президент, чесні і хороші депутати, чесні чиновники, законослухняні громадяни. Як тільки це станеться, от так і зразу все почне покращуватись. Все вірно, в ідеалі так і буде. Але де ж взяти всіх цих чесних, порядних, хороших патріотів України? Адже реалії трохи інші, бо всі люди самі звичайні, зі своїми негативними та позитивними якостями, із заздрощами, егоїзмом і т.д. Тобто, треба просто сидіти і чекати цих чесних та порядних? Але так можна чекати вічність і нічого не дочекатись, а можна насправді дочекатись когось схожого на свого Лі Куан Ю, який наведе лад та всіх заведе в рай. Отже, так можна дочекатись, що вже і України не стане, бо розтягнуть на шматки. Цей шлях точно не наш має бути!!! Наш шлях - не чекати, наш шлях - діяти та змінювати Україну для себе!!!

А тепер, пропоную, розглянемо поки не дуже поширений і зрозумілий серед громадян в Україні варіант розвитку подій. Спочатку нагадаю, що всі люди в світі дуже схожі, розвиваються за однаковими законами природи, мають однакові позитивні та негативні риси в меншій чи більшій кількості, мозок у всіх працює по однаковим алгоритмам. Але чомусь живуть по-різному. Отже, проблема не в людях. Вірніше, в людях теж, але вже в останню чергу. Проблема чи причина головна в СИСТЕМІ ВЛАДИ, а вже потім у владних елітах та простих громадянах. Тобто, треба змінювати систему влади.

Для легшого розуміння хочу навести такий відомий приклад. Прийнято вважати, що німці та сингапурці культурні та чемні начебто від природи. Насправді, сингапурців бив палицями і виховував Лі Куан Ю. А німці також не одразу стали культурними і законослухняними. Їх довго виховували примусом та різними покараннями свої правителі, навіть той же Адольф Гітлер продовжував це робити, вдаючись до гестапо. Ніщо само собою не стає достойним і порядним. Саме дякуючи їх жорстким методам, в цих країнах не плюють і не смітять під ноги, платять за проїзд і будують рівні дороги. Тобто, там не люди такі, а їх такими зробила влада.

Повернемось до необхідності зміни системи влади. Головна проблема України — ОЛІГАРХІЯ. Олігархію все влаштовує в сучасній Україні. Їх влаштовують бідні громадяни, які за копійки продають себе; їх влаштовують корумповані чиновники, бо вони за гроші вирішують усе; їх влаштовують кишенькові суди, бо там за великі гроші вирішується питання; їх влаштовує така погана правоохоронна система, бо у них є своя охорона; їх влаштовує низький рівень освіти та медицини, бо вони вчать дітей за кордоном, а себе лікують у кращих клініках світу. Іх влаштовує все, бо вони господарі на цій землі, а не ви. А хто породжує олігархію? Демократична система влади, яка працює за формулою «ГРОШІ → ВИБОРИ → ПРИХІД ДО ВЛАДИ → ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ». Саме завдячуючи цій формулі ОЛІГАРХІЯ ЗАВЖДИ БУДЕ ГОСПОДАРЕМ В УКРАЇНІ. Отож, щоб це змінити, то треба ліквідувати демократичну систему влади зі шкідливою формулою, та встановити нову систему. Організація «ПОСТУП» пропонує впровадити систему влади під назвою ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА. Саме завдячуючи новій системі олігархія зникне, а значить - з’явиться можливість проведення реформ та приведення до влади  найефективніших, найчесніших і найпорядніших патріотів. З’являться соціальні ліфти для кожного і за законами природи цими ліфтами скористаються найкращі та розумні. Які, нарешті, і наведуть лад в Україні.

Підсумовуємо.

Чекати нового чесного і порядного президента – українця, це шлях до загибелі!!! Треба змінювати систему влади, тобто ліквідовувати демократичну систему влади!

НАША МЕТА – ВЕЛИКА УКРАЇНА!!!

ДЕМОКРАТІЮ ГЕТЬ!!! 

ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!!!

«ПОСТУП» — єдина організація, яка знає головну проблему та шлях її вирішення, і рухається в цьому напрямку!