В Україні є активні люди, яким небайдужа ситуація в країні, в їхньому місті чи конкретному будинку. І вони шукають, де можуть себе реалізувати. І в цьому випадку є три види діяльності: політична діяльність, пов’язана з отриманням влади.

Політична діяльність – це завжди інструмент. Або заробляння грошей, або задля досягнення певних задач по розбудові країни. Тому, якщо людина не має плану розбудови, то зайняття політичною діяльністю є або просто спробою досягнути певних меркантильних цілей, або просто витрачання часу дарма.

Громадська діяльність, яку здійснюють деякі люди, вважаючи, що вона приносить користь суспільству. Так, ця робота приносить користь. І гарно, що багато людей нею займається. Але вона не веде до зміни ситуації в країні. Тому, якщо у людини є вибір, або займатись громадською діяльністю, або громадянською, то на першому місці має бути, зрозуміло - громадянська. Бо якщо країна буде розвалена, то й втратиться сенс будь-якої громадської роботи.

Громадянська діяльність - це все, що відноситься до Батьківщини. Це є тим, чим займається «Поступ». Тобто ми піклуємося про Батьківщину в цілому.

Кожна людина ставить перед собою якусь мету в своїй діяльності. Комусь потрібно робити добрі справи – це добре. Хтось вбачає сенс життя в тому, щоб нагодувати безхатченків чи приютити бездомних тварин. І це теж комусь потрібно робити.

Але «Поступ» поставив собі за мету побудову Великої України, і тому він діє за планом, який його наближає до цілі, а саме: сформував Доктрину «Громадянська Республіка», яка відповідає на усі головні питання, яка головна проблема України, як її подолати та необхідні дії, щоб побудувати Велику Україну.

І тому сьогодні «Поступ» займається виключно тим, що нас веде до поставленої мети, а це два основні напрямки: пропаганда і кадри.

Ми пропагуємо ідеологію громадянської республіки та вкрай життєвонеобхідні першочергові реформи (економічну, правову та військову). А також «Поступ» працює над збільшенням чисельності організації та формуванням кадрового моноліту організації. Усе це і веде нас до поставленої мети - побудови Великої України.