Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»

Розділ VI. СТРАТЕГІЯ І ТАКТИКА «ПОСТУПУ»

Питання 12: «Метод «Перебору великих чисел» має інший недолік. Від дає якісний приріст, проте для набору необхідної кількості потрібно залучати значний ресурс. У разі, якщо з 1 тисячі опитуваних до «Поступу» вступить 1 новий член, при встановленому в «Команді 14» плані у 2 контакти в день на одного працюючого, і у разі якщо буде працювати 100 поступовців кожен день без перерви, ми досягнемо результату через 14 років».

Відповідь: 

Реально вступає частіше, ніж один з тисячі. Команда працюючих має постійно зростати, тому буде геометрична прогресія. Як тільки почнемо суттєво зростати, то це побачать всі, а значить, зрозуміють, що наша перемога не за горами, а значить почнуть ще більше приєднуватись. По мірі нашого публічного зростання нам все менше треба буде шукати людей, вони самі почнуть до нас йти, а ми лише будемо фільтрувати.

Ми взяли норму вступу на рівні 0,1%, тобто реально вступає по нашому методу один з тисячі розпочатих нами діалогів-знайомств.

Але це ми взяли песимістичний мінімальний показник. Реально практика наша показує, що цей показник вищий.

Загальна світова практика показує, що цей показник може зростати до 10% (і вище), тобто до рівня 100 чоловік з 1000 знайомств. На зростання цього показника впливає досить багато чинників. Ось основні із них:

  1. Кількість команди. Тобто, якщо команда, яка працює, збільшується, то і кількісний показник теж збільшується. Тобто кількість позитивних результатів відносно збільшується, бо люди бачать, що працює ціла команда і це приваблює і робить вірогідність досягнення мети більш реальною. Одна справа, якщо по залученню працює 3-4 людини, а інша справа, коли 30-40. Не кажучи вже про команду в 100 чоловік і більше.
  2. Якість роботи, яка постійно збільшується завдяки практиці.
  3. Постійне зростання упізнаваності організації веде до збільшення наших результатів по залученню кадрового ресурсу. На упізнаваність впливає також і якість поступівської пропаганди, і її кількість.
  4. Постійне покращення якості кадрів самої організації. Тобто створення кадрового моноліту. Це досягається постійною селекційною та роз’яснювальною внутрішньою роботою. Що призводить до зменшення кількості «соціальних дронів» в самій організації. Якість організації не можна сховати. Її бачать всі. І тому її покращення є основним фактором збільшення кількості бажаючих приєднатися до нас. Бо людей приваблюють сильні, перспективні і організовані структури.
  5. Постійне збільшення кількості громадян, які починають сприймати нашу громадянську ідеологію в результаті нашої пропагандистської роботи.

Зазначені фактори залежать від наших власних дій.

Але є й багато факторів зовнішніх, на які ми не можемо вплинути.

Самий перший і головний фактор - це якість розвитку України. Ми бачимо, що наша країна постійно падає під проводом олігархії. Це сприяє тому, щоб люди шукали вихід з такого становища і приводить їх до нас. Є інші зовнішні фактори і їх багато. Але немає сенсу їх тут розглядати.

Все це означає, що завдяки постійній роботі, яку ми зараз проводимо, та її нарощуванню, збільшується також і її якість, тобто показник від 0,1% приєднання постійно буде зростати до 10%. Більше 10% також може бути, але це вже тоді, коли ми будемо на межі влади. Як тільки ми побачимо, що досягаємо такого рівня, то нам треба буде терміново припинити прийом нових людей до організації. І запровадити інші принципи кадрової роботи.