Останнім часом часто чую від різних людей такі слова: «Я патріот, я за Україну! Але кожна наступна влада гірша за попередню. Вже все дістало. Так хочеться нормально пожити…». І на фоні того, що відбувається в Україні, ці слова у багатьох громадян знаходять відклик. Помаранчева революція, майдан, а тепер і розчарування у Зеленському, який так стрімко і красиво увірвався в політику та обіцяв українцям нарешті побудувати країну мрій.

То що ж робити? Змиритися з тим, що в Україні ніколи не буде порядку і нормального життя? Чи, можливо, є вихід? Так, вихід є! Спочатку потрібно раз і назавжди для себе запам’ятати, що ніхто для Вас і за Вас Велику Україну не побудує. Якщо тобі потрібен порядок в державі, якщо тобі потрібна сильна, безпечна і процвітаюча Україна, то ти маєш цим перейматися і ти повинен діяти! Всі основні зміни і реформи в державі робляться виключно зверху вниз. І тому до тих пір, поки ти не став владою або не контролюєш владу, – на зміни в Україні не сподівайся!

Тепер до головного. Як же стати владою або взяти її під контроль!? Тут або ти сам створюєш силу, або приєднуєшся до уже існуючої, яка і прийде до влади та побудує Велику Україну! Звісно, що простіше приєднатися до вже діючої організації і разом рухатися до перемоги. І тут потрібно звернути увагу на такі важливі моменти:

По-перше, ІДЕОЛОГІЯ! Важливо знати, яку держави будує така організація. Чи є в них сформований план реформ, які потрібно зробити в країні? Хто друг, а хто ворог? Куди веде така організація громадян?

По-друге, КОМАНДА! Для того, щоб задумане втілити у життя, потрібна команда однодумців, які однаково розуміють, що вони роблять і для чого.

По-третє, ПІДТРИМКА НАРОДУ! Реалізувати реформи і зміни в країні можливо тільки за підтримки народу. Громадяни повинні розуміти і підтримувати те, що нова влада буде реформувати.

Так, запропонований шлях довгий та непростий. Так, тобі прийдеться почати займатися політикою, вчитися і витрачати чимало свого особистого часу та ще й вкладати у цю справу свої гроші. Так ти можеш програти або не дочекатися перемоги. Але єдиний шлях здійснити свою мрію - це рухатися цим шляхом. Тому забудь про те, що тобі хтось винен, забудь про яскраві гасла та солодкі обіцянки. Шукай організацію, яка чітко розуміє, в чому головна проблема України, та має план її вирішення. Шукай організацію, яка не просто знає вихід, а й не один рік рухається в цьому напрямку. Шукай однодумців, котрі діють, і твоя мрія здійсниться!