Різні приємні і не дуже люди час від часу намагаються продати нам ідею подвійного громадянства. Адже в Європі це нормально! І в Америці також! Тому, щоб стати частиною «цивілізованого світу», нам потрібне подвійне громадянство. Не економіка, не культура, не суди, не поліція, не збройні сили… А саме подвійне громадянство врятує нас та Україну.

Далі мав би бути пафосний текст про «лицемірство патріотизму до кількох країн», «не може бути кілька батьківщин», «друге громадянство — як спати з коханкою при живій дружині» і.т.п. Але сьогодні, для багатьох громадян, то все туфта. Тому, як кажуть, «ближче до народу».

Ініціатором законопроекту про подвійне громадянство виступив Володимир Зеленський, фігуру та оточення якої, пов’язують з власником трьох громадянств Ігорем Коломойським. Це перше, що потрібно розуміти.

Нашу владу можна звинувачувати у чому завгодно, тільки не в почутті патріотизму. У всякому разі не до України. Накравши мільйони доларів, вони зможуть вільно «звалити» до тої ж Англії. Громадянство сильної країни— це «криша». Звідти «своїх» ніхто не видасть.

Але то так, дрібниці. ЗЕМЛЯ! Яка ще нещодавно була «власністю українського народу», тепер може бути придбана будь-яким громадянином. І показати народу України велику дулю. Однак, ключове тут слово «громадянином». ЩО це означає? Тепер всіляким іноземцям, щоб стати власниками землі, не треба позбуватися свого громадянства, або шукати «підставних осіб», що ризиковано. Тепер вони самі можуть отримувати друге громадянство, ставати чиновниками в Україні та, увага, КУПУВАТИ ЗЕМЛЮ. Чи не заради цього увесь цей цирк? Чи не схоже це на банальний дерибан України іноземцями? Ні, не просто схоже. А так і є!

Об’єктивності заради слід сказати, що до Закону про подвійне громадянство можна було б включити обмеження для людей з подвійним громадянством. В тому числі щодо участі в політичному житті та праві на придбання землі. Але не заради обмежень все робилося, а заради продажу України. Тепер залишилося ще знижки зробити «-70%», або акцію «кожен другий гектар безкоштовно». Гуляти, так гуляти!

Але нехай усі, хто це читає, запам’ятають. «Поступ» категорично проти продажу землі. Неважливо, громадянину чи подвійному громадянину. Ми не визнаємо ці злочинні, катастрофічні для України, закони. Прийшовши до влади, «Поступ» відновить справедливість. Ми зробимо ВСЕ необхідне для побудови Великої України. І це стосується не лише землі.