Питання до маленької дівчинки: «Скажи маленька, що ти хочеш? Поїхати з нами на дачу або щоб тобі відірвали голову?»
х/ф «Підкидиш» («Мосфільм», режисер Тетяна Лукашевич, 1939 р.)

Як бачимо – дівчинка дала правильну відповідь – вона вибрала дачу))).

Знайома історія? Я не про кіно, я про вибори при Демократії. Начебто, і вибір є, але його наслідки очевидні.

А давайте розберемося, що таке вибори взагалі? Адже це ніщо інше, як селекційний відбір саме тих людей, які будуть здійснювати владні повноваження, і визначати, як нам з вами далі жити. Та й чи жити взагалі!

Наприклад, вирішили, що простий киянин може купити спиртне тільки з 10:00 і до 23:00 і все! Вирішили і підняли ціни в транспорті; вирішили, що потрібно ходити в масках; вирішили, що потрібно і можна їздити по поганих дорогах; вирішили, що потрібно вмирати з голоду і сидіти на «самоізоляції»... І так далі... Якщо Вам подобається таке життя, коли за Вас ВСЕ вирішують – можете далі не читати! Вітаю – Ваше життя вдалося! Все йде за планом... Але, чи надовго, не знаю... Але, якщо Вас щось бентежить в цьому ланцюжку, то раджу задуматися, а чи може бути по-іншому?

Наприклад, що немає ніяких таємних виборів. Є делегування, яке є відкритим і кожен може бачити, хто кому делегував повноваження (простою мовою «кожен відповідає за свій базар»). Немає ніякого поділу на законодавчу, виконавчу і судову владу. Влада єдина і перебуває в руках... УВАГА!!!... в руках ГРОМАДЯН!!! Так-так, не помилились, – саме ГРОМАДЯН а не абстрактного НАРОДУ!

Не вірите? А ось і ТАК! Влада в Громадянській республіці (про яку ми з Вами тут фантазуємо) дійсно належить ГРОМАДЯНАМ, а не НАРОДУ!!! Чому? Та все просто – тому, що ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА – це влада ДОСТОЙНИХ, бо давайте будемо чесними самі з собою, – влада народу – це ніщо інше, як просто фікція і обман! А більш детально про ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ можна прочитати тут.