Загальне правило говорить про наступне. Якщо до влади приходить новий уряд і не має попереднього плану реформ та команди реформаторів у своєму складі, то такий уряд, швидше за все, буде провальним. Реформи повинні бути розроблені ще до приходу до влади. Команда реформаторів також повинна бути сформована заздалегідь.

В Україні вже більше, ніж рік - нова влада, але громадяни до цих пір так і не почули план реформ ані від Президента України, ані від депутатів, ані від нового переобраного Кабінету Міністрів. Мабуть, якби такий план був, то вони б про це говорили з усіх доступних засобів масмедіа.

Так, ми почули про ідею «держава у смартфоні», але що воно таке, нам не озвучили. Під шумок карантину протягли закон про продаж землі та розпродають держпідприємства, які ще залишилися в державній власності. Так, вони щось роблять, і тут, мабуть, головне слово «ЩОСЬ», бо це ж не реформи, які так потрібні Україні. Так, від продажу наповниться бюджет, але ці гроші можна дуже швидко проїсти або розтринькати, як це було не одноразово. Яскравий приклад – друга приватизація «Криворіжсталі».

Україні не достатньо щось продати та навести «порядок». Україні потрібні кардинальні реформи в економічній, правоохоронній сфері та реформа армії. Адже ми або станемо Великою Україною, або нас поглинуть сусідні держави.