Сьогодення диктує нам необхідність в постійному розвитку. І такий підвищений попит на знання задовольняють різні бізнес школи, які дають нам можливість розвиватись в будь-якому напрямку в залежності під поставленої мети.

Та й мету, як ціль в таких школах навчають ставити за різноманітними системами. А ще, навчать плануванню і контролю виконання. Сьогодні майже всі. хто працює в комерційних установах, знайомі з такими системами, проте ми бачимо багато людей, які на шляху до своєї цілі зупиняються, не пройшовши й половини шляху. Помилка цих людей в тому, що вони, не дочекавшись результату, припиняють свою діяльність, не отримавши від неї миттєвого результату, тут і зараз. У них просто бракує терпіння, такої важливої риси характеру.

Терпіння по своїй суті є якістю свідомості, завдяки якій ми здатні дочекатись результату, особливо, коли мова йде про велику стратегічну ціль. Адже по-справжньому великі, цінні речі можуть бути отримані лише після того, як людина зробить дуже багато зусиль протягом багатьох років. Тому так важливо на шляху до великої мети запастись терпінням.