Звертаємось до Уряду пана О. Гончарука. Пропонуємо наше бачення щодо проведення термінових першочергових реформ.

Ось цитата з Доктрини «Громадянська республіка», з п’ятого розділу «ПЕРШОЧЕРГОВІ РЕФОРМИ»:

РОЗДІЛ V. РЕФОРМА ЕКОНОМІКИ КИТ ПЕРШИЙ. ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ (ПЕРШОЧЕРГОВІ ДІЇ)

«Ліквідація усіх перевіряючих та контролюючих органів. Залишаються лише ті, без яких не можна обійтися. Бізнесмен має займатися своєю справою, а не «відбиватися» від перевірок».

ПОЯСНЕННЯ:

Так що робити з перевіряючими та контролюючими? Звичайно, перевіряти та контролювати треба, але це все має бути по іншому:

  1. Необхідно по максимуму ввести свободу підприємництву та бізнесу.
  2. Жорсткий державний контроль повинен бути лише над деякими суспільно-небезпечними чи стратегічними галузями. Наприклад, виробництво зброї, атомна енергетика, фармацевтика.
  3. Необхідно максимально ліквідувати, або обмежити дію різних інспекції, дозвільних центрів. Кожний такий орган повинен довести, що без нього Україна зникне з карти Світу. Не довів – тебе ліквідували. Звичайно, в усьому повинен бути здоровий глузд.
  4. Треба ввести дуже жорстку відповідальність Виконавця робіт (послуг), та має бути невідворотність покарання.

Що це все означає на практиці?

Все контролююче та перевіряюче, що може бути ліквідовано, то повинно бути ліквідовано. Кожний контролюючий орган повинен довести нашому Уряду, чому саме він потрібен. Також необхідно почути бізнес, що працює в сфері компетенції того контролюючого органу, а бізнесу є, що сказати і дати чіткий меседж, чи ліквідувати, чи залишити.

Іншими словами:

- пожежники мають боротись з пожежами, а не ходити по офісах та збивати бабло з підприємців. Але не дай Боже десь згорять люди...

- санстанція повинна боротись з епідеміями, а не ходити і шукати таргана на кухні щоб «заробити» хабаря у підприємця. Але не дай Боже десь хтось отруїться продуктами...

Свого часу ліквідували ДАІ, ну ми ж не зникли як мамонти. Хоча представники ДАІ нас лякали «кінцем світу», але ми вижили. Виживемо і зараз.

Резюмуємо.

Все, що можна і без чого жити можливо, повинно бути або ліквідовано взагалі, або обмежено. Невідворотність покарання та дуже жорстка відповідальність не дадуть розвинутись бардаку та хаосу, та загинути Україні. В усіх діях має бути здоровий глузд та доцільність, всі рішення мають бути зважені та логічні.

Організація «ПОСТУП» готова йти на контакт з новим Урядом щодо проведення реформ. Але якщо наша допомога не знадобиться і реформи не будуть впроваджені, ми залишаємо за собою проведення адекватних законних дій, щоб змусити Уряд реформувати Україну.

Україна потребує реформ негайно!

Час на роздуми вже давно сплив.

Інші статті з цього номеру