"Ми постійно знайомимось із громадянами, щоб розповісти про нашу роботу, наш рух та мрію. Ми кожного дня ведемо пошук однодумців, та іноді отримуємо цікаві питання:

– «Поступ» це секта?

Відповідає член виконкому ГО «Поступ» Тацій Дмитро

В уяві звичайної людина секта - це якась релігійна, закрита організація, члени якої постійно збираються разом, щось роблять, пропагують і головне безапеляційно вірять у своє. А також вони затягують інших до себе та постійно віддають свої гроші організації як «десятину»!

І якщо звірятися з кожним вищевказаним визначенням, то все практично збігається!

Наша релігія це – ВЕЛИКА УКРАЇНА! Ми закриті для ворогів Великої України і відкриті для Громадян, які не просто мріють, але й ще готові працювати, щоб мрії перетворилися у життя. Члени організації «Поступ» завжди бачать можливості для того, щоб хоча б на крок, але приблизити свою мрію. Для нас священні такі поняття, як Батьківщина і Україна, і ми все зробимо, щоб ці поняття були не просто словами для всіх українців. Ми мріємо побудувати велику і могутню державу якою будуть пишатися її громадяни та шукати дружби і співпраці інші країни. Ми мріємо побудувати процвітаючу та високорозвинену країну, де громадяни зможуть реалізувати свій потенціал і свої таланти, та в нас є розуміння, як цього досягти. Тому ми постійно розказуємо, пояснюємо і пропагуємо нашу мрію - ВЕЛИКА УКРАЇНА! І для того, щоб наша мрія здійснилася, ми вкладаємо свій час, сили, гроші і такого ж очікуємо від інших членів організації. І якщо ти теж мрієш про таку Україну - приєднуйся до нас! Разом ми сила! Побудуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ РАЗОМ!"

P.S.: ТАК, "ПОСТУП" СЕКТА!