Це місце, де у кожного є гарантія працевлаштування, безкоштовна медицина,

 їжа, дах над головою, одяг та безкоштовна освіта. 

Це місце, де зброя може бути тільки у поліцейського.

Цей рай для ліберала вже існує, він називається в'язницею.

Шериф Джо Арпайо 

Окрім в’язниці цей «рай» нічого не нагадує. Радянський союз.

Саме так. При радянській владі всі громадяни мали право на безкоштовну освіту, гарантоване працевлаштування, при тому, що зростання продуктивності праці було достатньо скромним порівняно з країнами Заходу, безкоштовну медицину не найвищої якості. Про «якісну» їжу, одяг і дах над головою краще навіть не згадувати. При тому, що в такій системі є право на захист, яке гарантує держава, захист через поліцію (міліцію) силові структури та відомства, але немає права на самозахист. Громадяни не мають права володіти будь-яким видом зброї. Ми чудово знаємо, до чого призвело монопольне право на зброю держави: репресії 20х-30х років 20 сторіччя, голодомор, післявоєнні голод та репресії, відношення правлячої верхівки до простих громадян в цілому. Складається враження, що в Радянському союзі влада не народ захищала, а себе від народу. Штучний дефіцит, неможливість виїхати за кордон, повністю централізована економіка, панування невеликої кількості привілейованих можновладців над всіма громадянами – ось радянські реалії.

Нажаль, після розпаду радянського союзу в Україні нічого кардинально не змінилось. Можновладці й досі захищаються від громадян своєї країни кордоном поліцейських, дурних законів, продажних суддів та прокурорів, які просто невілюють можливість захисту та самозахисту населення від рядових злочинців та злочинної влади.

До речі, якщо згадати колишні радянські республіки, то в декількох з них вже давно діють закони, що дозволяють володіти та носити вогнепальну зброю: Грузія, Латвія з 1993 року, Литва з 1996 року, Молдова, Естонія з 1995 року. Наскільки відомо, «менталітет» населення цих країн не заважає їх урядам контролювати дотримання законів про зброю і регулювати її обіг в цих країнах. При цьому кількість вбивств, скоєних легальною зброєю, досить низька, від 2-х до 5-ти людей на 100 тис. жителів країни. Ці держави використали досвід провідних країн, таких, як США, Австрія, Великобританія, Німеччина, Голландія, Італія, Ізраїль, Норвегія, Фінляндія, Швейцарія.

Організація «Поступ» пропонує міняти не владу, не тих, хто керую країною зараз на «попередників» чи «наступників», а змінити систему влади в цілому з демократично-олігархічної, з олігократії, на громадянську республіку. І не вигадувати велосипед, а заручитись досвідом провідних країн світу та історичним досвідом становлення Козацької республіки та Київської Русі і побудувати нову, могутню процвітаючу Русь-Україну, що стане економічним і політичним центром Європи, а може, навіть, і світу.