Найважливіше завдання, яке визначив для себе «Поступ» в доступному для огляду майбутньому - це поширення ідеї громадянської республіки серед людей. Це називають пропагандою. І від того, що пропагандою дуже вдало користувалися у фашистській Німеччині і Радянському Союзі, - від цього слова стало погано пахнути. А ще масла у вогонь підливають нинішні російські акули пропаганди, показуючи як можна перевернути свідомість людей масованою атакою на їх мізки через всі види ЗМІ.

Ефективність пропаганди, як і будь-якого навіювання, прямо залежить від того, наскільки вірить пропагандист у ту ідею, яку хоче поширити. Ми всі так чи інакше відчуваємо, коли нам брешуть. І чим сильніше нас намагаються переконати в тому, чому самі не вірять, тим сильніше наше роздратування і неприйняття. Але, коли нам трапляється ідея, яку несе людина і вірить у неї сама, живе нею, нас притягує невидимою силою бажання бути причетним до чогось важливого, великого. Особливо, якщо ця ідея може задовольнити наші інтереси або навіть інтереси цілого суспільства.

І якщо ця людина починає нам розповідати про свою ідею життя, переконувати в її ефективності й необхідності втілення, ми йому віримо, готові підтримати і йти в тому напрямку, де вже видніються позначені бонуси-«цукерочки». Наші «смачні пропозиції», в реальну силу яких ми віримо, знаходяться в Доктрині «Поступу». Ми назвали її «Громадянська Республіка» й віримо, що на сьогоднішній день вона є єдиним способом змінити розстановку сил у суспільстві і дати можливість самим громадянам керувати своєю країною, а не узурпуючою владу купці олігархів.

Заради цієї можливості безпосередньо впливати на те, як ти живеш і на суспільство в цілому, багато людей готові на довгий шлях і їм потрібно позначити віхи куди і як йти. У нас є інструмент і віра, ми готові ділитися ними з тими, хто популяризує їх далі, вносячи свій внесок у побудову справді великої і незалежної України. Ми шукаємо великих розповсюджувачів великих ідей.

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ «ПОСТУПУ» дізнайтесь тут

Приєднуйте до організації «Посту» на шляху до побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!