Останнім часом, все частіше піднімається питання про авто на європейських номерах. Знову знижують ставки, але нові ставки не задовольняють водіїв. Знову влада дає якісь пояснення, але в них жодного здорового глузду. Знову чути погрози з боку водіїв. У чому ж проблема? Невже, влада вирішила заздалегідь провалити вибори? Піднімає питання Єврономер напередодні виборів, приймаючи неадекватні закони, постанови, садячи поліцію на митницю і так далі. Чому влада стає загрозою своїм же громадянам!?

Ситуація дуже проста. Вибори пройдуть за тим самим, раніше відпрацьованим, сценарієм і капітал займе свої місця в законотворчій гілці влади. Зроблять, покажуть, виберуть і надалі олігархи будуть правити, наприклад, вводячи акцизи на вживані авто з Європи. Адже, вони можуть і призначити собі зарплату за бажанням, і розмитнити собі нове авто за гроші платників податків, а народ нічого зробити не може. Залишається питання про вплив на владу народу, який його обрав. Адже, за різними даними в Україні від 200 тисяч до мільйона таких машин. Це, як мінімум мільйон дорослих громадян, які ніяк не можуть вплинути на дії влади. Так і до виборів влада теж готується. Всі ЗМІ куплені і транслюють те, що говорить їм господар-олігарх. Куплені люди будуть вихваляти владу і говорити про те, як їй, владі, важко наводити порядки після «попередників». А народ і далі буде наодинці зі своїми проблемами: їздити на евробляхах з ризиком отримати величезний штраф та втратити авто, що штучно стимулює корупцію; зависокі тарифи на комуналку і чергова подачка у виді субсидії; сірі зарплати громадян і як наслідок - падіння економіки України.

Бляха-муха, чи є вихід? Вихід завжди є. Наприклад, ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА раз і назавжди вирішила б питання з такими чиновниками, які від безкарності не можуть приховувати свою сутність. Адже, при громадянській республіці громадяни не втрачають свої повноваження при делегуванні, на відміну від виборців при демократії. При новій системі управління владою, громадянин делегує своє повноваження тому, кого він вважає гідним і потрібним, а не вибирає зі списку запропонованих. А, у випадку коли делегат не виправдав очікувань, кожен громадянин має можливість, у будь-який час, переделегувати своє повноваження іншому, або самому стати делегатом і відстоювати своє право і права інших громадян, що йому довірять. При такій системі влада не буде робити що їй заманеться. Недаремно в Конституції України написано, що «носієм влади є народ», а не обраний ним обслуговуючий персонал (депутати та інші чиновники).

Перестаньте бути стороннім спостерігачем.

Приєднуйтесь до Поступу!

Разом ми змінимо майбутнє і збудуємо Велику Україну!

Євген Курьян.