Багато хто сьогодні каже, що треба змінювати систему влади. Але, як виявляється, мало хто розуміє, що це означає. Коли починаєш про це говорити, то виявляється, що під "зміною системи влади" люди чомусь розуміють що завгодно: "вибрати достойних", "поставити Президентом того, хто хоче змінити систему", "знайти справжніх патріотів", "привести до влади АТОшників", тощо.

Все це, на жаль, не змінює діючу формулу влади: "гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком". Змінити систему влади - означає зробити так, щоб ця формула перестала діяти! Все! Якщо ця формула зникає, то це і є зміна системи влади. А якщо ж не зникає, то це, що завгодно, але не зміна системи. І це означає, що нічого принципово в Україні змінюватись не буде.

P.S.: Горе, горе, коли розумні люди не розуміють, що олігархія у владі у нас не просто так. Що це природний наслідок діючої системи влади. І немає значення, хто буде Президентом: Петя, Юля, Міша чи хтось ще. НЕМАЄ НІЯКОГО ЗНАЧЕННЯ, якщо мова йде про побудову Сильної України. Це має значення лише для перерозподілу фінансових потоків країни і доступу до владного корита.