Останнім часом все частіше організацію "Поступ" називають політпроектом під вибори. Це повна маячня. Поясню чому.

  1. Організації "Поступ" вже 17 років.
  2. Ми не беремо участь у виборах ні минулих, а ні наступних. Так буде доти, поки наша чисельність не досягне 1000 членів. Правда, слід зауважити, одного разу "Поступ" брав участь у виборах до місцевих Рад заради експерименту.
  3. Організація фінансується за рахунок внесків членів організації. Ніякого зовнішнього фінансування, в тому числі від олігархії, немає.
  4. Ми не підтримуємо жодні політрухи і політпартії. Хоча деякі члени організації є членами окремих партій.
  5. Ми маємо власну ідеологію - ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА - і рухаємось чітко в її межах. ГРОМАДЯНСЬКА ідеологія почала кристалізуватись в 2013 році, і закінчився цей процес в 2018 році.
  6. Ми постійно шукаємо нових членів, котрі розуміють та підтримують ідеологію ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Нам НЕ потрібні всі підряд, а лише ті, хто приймають ідеологію, навідміну від політпроектів, де потрібні всі без розбору. Тобто організація "Поступ" є суто ідеологічною, а не споживацькою структурою. До нас приєднуються громадяни щоб ВІДДАТИ, а не щоб ВЗЯТИ собі.
  7. Ми не тримаємо в організації "мертвих душ", а за порушення правил виключаємо.
  8. Нам ніхто не вказує “що і як робити” - ми все вирішуємо спільно і самостійно.
  9. Нас не запрошують на олігархічні теле і радіоефіри, бо ми не є політпроектом.

Отже, організація "Поступ" є справжньою громадянською організацією, яка має на меті побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ шляхом впровадження нової системи управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА.

Лише ліквідація демократичної форми правління і впровадження Громадянської республіки в Україні дасть змогу взяти всю владу в руки справжнім ГРОМАДЯНАМ.

Ми єдині, хто знає і розуміє в чому головна проблема України. Ми ті, хто знає, що треба робити щоб вирішити головну проблему, хто працює над подоланням проблеми постійно і систематично. Інших організацій, аналогічних до нашої, НЕМАЄ.

Приєднуйтесь до "Поступу"- нам потрібні справжні громадяни. Лише разом ми переможемо.

Організація "Поступ" виступає ПРОТИ демократії!

Ми ЗА Громадянську республіку!!!