
Як уже написано в другому розділі Доктрини «Громадянська Республіка», щоб внести структурні зміни в систему керування державою, нам потрібен рівень підтримки населення вище 50%. Це найвищій з практично можливих рівнів підтримки, що дозволяє робити будь-які політичні проекти. Як, наприклад, зміна системи управління державою. Це соціологічні данні, що зібрані і перевірені на практиці в багатьох країнах світу. Змінити систему керування державою — це важкий процес, що потребує багато часу і значних ресурсів. Якщо взяти до уваги те, що зміна системи влади — це проміжна мета організації, то зрозуміло, що без здобутку цього самого «політичного джекпоту» ми не обійдемось.
Сьогодні ми можемо бачити приклади того, як прорвавшись невеликим числом людей в парламент чи органи виконавчої влади, ідеологічні організації, на кшталт націоналістів, не можуть проводити системні зміни згідно своїх доктрин. Їх просто блокують конкуруючі організації чи банально не сприймає достатня кількість населення України. В цей час їхня пропаганда стає сприйматися все гірше за рахунок того, що вони ж наче при владі, але нічого з обіцяного не можуть зробити. І рівень їхньої підтримки починає поступово знижуватись.
Наявність масової організації та міцної ідеології теж важливі, але саме на політичному етапі життя організації все вирішує підтримка народу.
Вже у шостому розділі Доктрини «Громадянська Республіка» викладено детальну стратегію шляху ГО «Поступ» до мети. І етап взяття всієї повноти влади є невід’ємною складовою цієї стратегії.