Продовження публікації результатів опитування серед членів організації щодо сплати додаткових внесків.

В організації було проведено опитування щодо сплати додаткових внесків. Було поставлене таке запитання: «Чому в організації той, хто дає додаткові внески, їх дають, а ті, які не дають, їх не дають?».

Наводимо вам один приклад з таких цікавих відповідей:

«Не платять, тому що не знають як заплатити і куди. І навпаки.».

Коментар Курило Алла:

«Мабуть колега сказав не подумавши. Бо якщо член “Поступу” сплачує основні внески, то він добре знає, що й додаткові платяться на той  самий рахунок, тільки з відміткою - додаткові.

А стосовно того, чому одні платять додаткові внески, а інші ні, можу сказати про себе. Я вступала в ряди “Поступу” для того, щоб разом  з однодумцями змінити життя  своє, своїх дітей, онуків на краще. І це не високі слова, я так хочу, і надіюсь, що так воно і буде. А так, як я не дуже активний поступовець, по різних життєвих причинах (хоч і стараюсь вникати в роботу організації, беру участь в заходах, які організовуються “Поступом”) думаю, що ті додаткові кошти, які я і інші члени організації перераховують, допоможуть в роботі організації, наприклад зняти відео про “Поступ” і його роботу, чи організувати якийсь захід  для того, щоб про нашу організацію дізналось більше людей. Чим більше людей знатимуть  і будуть підтримувати організацію і її роботу, тим ми швидше досягнемо своєї мети.

Ну а щодо тих, хто не платить додаткових внесків, не знаю. Краще запитати у них. Так як бувають різні життєві обставини. Хтось не може більше платити, а ті що не хочуть, на мою думку, їм треба тоді включатися в роботу організації, або для чого вони вступали в “Поступ”? Спостерігати і чекати, що хтось щось зробить, можна і без вступу."»